Простий спосіб отримання Root для Motorola Xoom 2 Xyboard, який підходить і для інших Honeycomb і Gin


Днями, завдяки незалежному розробнику Дену Розенбергу з'явився скрипт, який дозволяє отримати Простий спосіб отримання Root для Motorola Xoom 2 Xyboard, який підходить і для інших Honeycomb і Gin


Скрипт розроблявся виключно для нового планшета  DROID XYBOARD 10.1 і DROID XYBOARD 8.2, відомого ще під найменуванням Motorola Xoom 2, але як заявив пізніше його розробник, скрипт повинен підтримувати будь-які пристрої Motorola, що працюють під управлінням операційної системи Android 3.x Honeycomb і Android 2.3 Gingerbread.


Отримати root за допомогою скрипта Дена Розенберга дуже просто. Для цього вам потрібно мати USB кабель і Windows комп'ютер з встановленим на ньому свіжому драйвером планшета або смартфона.

{LikeAndRead}

Після чого вам достатньо зробити наступне:

1.  У налаштуваннях пристрою, в розділі «Розробка» включити опцію «Налагодження по USB»,

2. Підключити пристрій до комп'ютера за допомогою USB кабелю

3.  Завантажити з сайту розробника архів зі скриптом, розпакувати його на комп'ютер і запустити файл run.bat

У результаті роботи скрипта, ви отримаєте права доступу root на своєму пристрої і на нього будуть встановлені додатки superuser, su і busybox.

Згідно з останніми відомостями, більшість існуючих зараз Android пристроїв Motorola швидше за все не отримають оновлення до Android 4.0 раніше другого кварталу цього року, а деякі смартфони не отримають нової ОС взагалі з причини їх заблокованого завантажувача.

{LikeAndRead}

Прошивка Android 4.0.3 для Motorola XOOM помітно прискорює роботу планшета (Відео).

{/LikeAndRead}