Проблема з GPS в Андроїд Прискорюємо пошук супутників


Багато власників Android пристроїв часто скаржаться на проблему з GPS навігацією, пов'язану з пошуком супутників. Сьогодні ми вам розповімо на прикладі популярного Android Honeycomb планшета Acer Iconia Tab A500 як прискорити пошук супутників на Android пристроях.


Проблема з GPS в Андроїд Прискорюємо пошук супутників


Якщо вас не влаштовує тривалий час пошуку супутників GPS у вашому планшеті Acer Iconia Tab A500 (І не тільки), і у вас є права доступу root, ця проблема має досить просте рішення.

Для прискорення пошуку супутників нам знадобиться відредагувати файл gps.conf, який можна знайти за наступним шляхом: / etc / gps.conf.

У цьому файлі, крім усього іншого знаходиться інформація про NTP сервері, і нам потрібно змінити конфігурацію, ввівши дані про найближче до нашого місцю розташування сервері. Якщо сервер обраний правильно, планшет Acer Iconia Tab A500 на пошук супутників буде витрачати десятки секунд, а не кілька хвилин як раніше. Отже, що ж нам буде потрібно, для того щоб прискорити GPS пошук в планшеті Acer Iconia Tab A500.

{LikeAndRead}

Перш за все нам будуть потрібні root права на планшеті. Як отримати root права на Acer Iconia Tab A500 читайте тут.

Інструкція:

1. Запускаємо програму Root Explorer (або ES Провідник)

2. Переходимо в каталог / etc і знаходимо файл gps.conf

3. Після довгого натискання на файл і вибираємо «Open in Text Editor» (в ES Провідник: Відкрити як -> Текст -> ES Редактор)

4. Mеняем цей рядок:

NTP_SERVER = north-america.pool.ntp.org

На рядок (для Росії):

 NTP_SERVER = ru.pool.ntp.org

Якщо ви знаходитесь не в Росії, то рядок для різних країн виглядає так:

Україна: NTP_SERVER = ua.pool.ntp.org

Білорусь: NTP_SERVER = by.pool.ntp.org

{LikeAndRead}

Німеччина: NTP_SERVER = de.pool.ntp.org

І так далі. Знайти найменування ntp сервера для своєї країни ви можете тут: _http :/ / www.pool.ntp.org/zone/ @

5. Зберігаємо файл і перенавантажуємо планшет.

Тепер ви можете перевірити роботу GPS на планшеті Acer Iconia Tab A500. Пошук супутників тепер повинен займати менше однієї хвилини.

Увага! Якщо ви намагалися до цього прискорити роботу GPS в планшеті Iconia Tab A500 за допомогою програми Fasterfix, видаліть додаток, перш ніж редагувати файл gps.conf, інакше планшет може зависнути після редагування цього файлу.

{/LikeAndRead}