Отримуємо доступ до Windows комп'ютерів в локальній мережі з Android планшета


Якщо вам набридло переносити файли з персонального комп'ютера на Android планшет і назад за допомогою флешки або карти пам'яті, або ви мрієте дивитися фільми і слухати музику зі свого ПК через WiFi, то програма ES Провідник - ваш вибір.


Отримуємо доступ до Windows комп'ютерів в локальній мережі з Android планшета


Безкоштовно скачати програму можна в AndroidMarket

Після запуску програми ви побачите головне меню програми і список файлів на вашій SD карті. Якщо картка не вставлена, програма видасть

повідомлення, що карта відсутня. У цьому випадку ви можете переключитися на перегляд файлів у внутрішній пам'яті планшета, натиснувши зліва вгорі велику кнопку із зображенням карти пам'яті.

{LikeAndRead}

Для того щоб відобразити мережеве оточення, натискаємо на маленьку кнопку з написом «КПК», розташовану в лівому верхньому кутку вікна і в меню вибираємо пункт «ЛВС» (локальна обчислювальна мережа). Відкриється нове порожнє вікно для відображення списку мережевих ресурсів.

Отримуємо доступ до Windows комп'ютерів в локальній мережі з Android планшета

Щоб просканувати мережеве оточення натискаємо кнопку із зображенням збільшувального скла, після чого почнеться сканування мережі.

Після закінчення сканування на екрані з'явиться список серверів (комп'ютерів) з їх мережевими адресами.

Якщо ваш комп'ютер не знайдений при скануванні, його можна додати вручну. Для цього йдемо в меню -> створити -> сервер, і у вікні, вводимо мережеву адресу комп'ютера або папки на ньому, логін, пароль, ім'я сервера. Якщо логін і пароль не потрібен, ставимо галочку навпроти «анонімно». Ім'я сервера вводити не обов'язково. Якщо ім'я не вводилося, замість нього в списку мережевих ресурсів буде відображатися адреса, введений в першому полі.

{LikeAndRead}

Отримуємо доступ до Windows комп'ютерів в локальній мережі з Android планшета

Натискаємо кнопку ОК, і бачимо, як у списку мережевих ресурсів з'явився новий сервер, тапнув по ньому, ми побачимо його папки і диски, до яких відкритий мережевий доступ.

Все. Тепер у вас є можливість копіювати і відкривати файли на віддаленому комп'ютері через локальну мережу.

Якщо отримати доступ до комп'ютера, що працює під управлінням Windows-7, не вдається, спробуйте в Панель управління -> Центр управління мережами і загальним доступом -> Додаткові параметри спільного доступу поставити галочку напроти пункту «Вимкнути спільний доступ з парольного захистом». І переконайтеся, що там же включені опції "Включити мережеве виявлення» і «включити загальний доступ до файлів і принтерів».

{LikeAndRead}

Також не забудьте у властивостях диска або папки, до якої ви хочете дати доступ по мережі, включити загальний доступ і встановити дозволи для користувачів, якщо ця опція є.

{/LikeAndRead}