Отримуємо доступ з Windows до карти пам'яті Android пристрої через WiFi Інструкція


Ми вже писали, як з планшета дістатися через локальну мережу до мережевих дисків на комп'ютері. А як бути, якщо потрібно з комп'ютера дістатися до нутрощів Android планшета або телефону?


Отримуємо доступ з Windows до карти пам'яті Android пристрої через WiFi Інструкція


Така необхідність може виникнути, коли ви знаходитесь не в себе

вдома або в чужому офісі, і вам терміново потрібно скинути документи або фотографії на комп'ютер, а кардрідеру або флешки під рукою немає.

Вирішити проблему підключення Android пристрою до мережі Windows допоможе програма Samba Filesharing, яка дозволяє побачити в мережі карту пам'яті вашого планшета або телефону, як звичайну мережеву папку.

Для роботи з програмою потрібен Root доступ і може знадобитися остання версія програми Super user, знайти яку можна в Android Market.

{LikeAndRead}

Робота з програмою не доставить вам ніяких складнощів. Вам достатньо завантажити Samba Filesharing, встановити її і зробити деякі налаштування. Для налаштування натискаємо «menu» і вибираємо пункт «Settings» після чого ми потрапляємо в меню налаштувань, де нам слід ввести наступні параметри:

«Password » - пароль для доступу до планшета або телефону.

«Username»- Ім'я користувача для доступу до планшета, за замовчуванням - SDCARD

«Workgroup Name»- Ім'я робочої групи, в якій знаходиться комп'ютер, з якого ви хочете отримати доступ до Android пристрою, за замовчуванням Workgroup, якщо у вас інше ім'я групи, обов'язково введіть його тут.

{LikeAndRead}

«NETBIOS Name»- Ім'я вашого планшета або телефону, під яким він буде відображатися в мережевому оточенні, за замовчуванням ANDROID

Щоб телефон або планшет не йшли в сплячий режим і при цьому не обривалася зв'язок, можна встановити галочку напроти пункту «Enable Wakelock»

Для отримання доступу до карти пам'яті планшета через WiFi цих налаштувань достатньо, повертаємося в головне вікно програми і знову натискаємо «menu», потім відключаємо файлсервера - натискаємо «Disable»І знову включаємо його -«Enable», Це потрібно, щоб зроблені вами налаштування вступили в силу.

Якщо все пройшло успішно, на екрані висвітиться повідомлення «Enabled - Running», IP адреса вашого пристрою і його мережеве ім'я, під яким його тепер можна побачити у вашому мережевому оточенні.

{LikeAndRead}

Завантажити програму безкоштовно можна в Android Market

Отримуємо доступ з Windows до карти пам'яті Android пристрої через WiFi Інструкція

Найостаннішу версію програми можна знайти на цієї сторінці форуму xda.

{/LikeAndRead}