Планшет з функціями рідера і 3G-модемом PocketBook A 7 3G


Сьогодні більшості споживачів вже не вистачає одного лише адаптера Wi-Fi: всім подавай модулі 3G, що забезпечують доступ до Інтернету практично скрізь, де є покриття мережі оператора стільникового зв'язку. У компанії PocketBook (до речі, вона є лідером російського ринку рідерів з болю близько 30%) прислухалися до побажань споживачів і випустили модель PocketBook A 7'' 3G. По суті вона є версією рідера-планшета PocketBook A 7'', отримала 3G-модуль.


Планшет з функціями рідера і 3G-модемом PocketBook A 7 3G


Сама компанія позиціонує новинку в якості мультимедійного рідера, але її цілком справедливо називати і планшетом, так як PocketBook A 7'' 3G має сенсорний екран і ОС Android.

{LikeAndRead}

   Дизайн у PocketBook A 7 "3G класичний і цілком симпатичний: передня частина зроблена з молочно-білого глянцевого пластику, тоді як задня кришка виготовлена з чорного прогумованого пластика« софт-тач », який запобігає вислизання пристрою з рук. Нагадаємо, що практично всі пристрої PocketBook збираються на заводах тайваньської компанії Foxconn, найбільшого в світі контрактного виробника електроніки - він же виробляє гаджети Apple і, наприклад, Sony. Цей факт дозволяє виставити високу оцінку за якість збірки: немає ні люфтів, ні скрипів, зазори між панелями мінімальні. Товщина PocketBook A 7 "3G - 14 мм, вага - трохи більше 400 м.

{LikeAndRead}

   PocketBook A 7 "3G оснащений 7-дюймовим сенсорним TFT-екраном, його роздільна здатність становить 1024 х 600 пікселів при співвідношенні сторін 16:9. Дисплей підтримує технологію «мультитач» - розпізнавання одночасного торкання кількох пальців, що дозволяє легко масштабувати зображення на екрані. Якість картинки непогане: звичайно, це не The New iPad, але для свого класу PocketBook A 7 "3G демонструє більш ніж гідну картинку.

Планшет з функціями рідера і 3G-модемом PocketBook A 7 3G

   Основою PocketBook A 7 "3G виступає побудований на архітектурі ARM Cortex A-8 процесор Texas Instruments OMAP3621 з тактовою частотою 1 ГГц. Оперативна пам'ять пристрою має об'єм 512 Мб, внутрішня флеш-пам'ять - 4 Гб. Такі технічні характеристики забезпечують швидку роботу і дозволяють гаджету справлятися з більшістю поставлених завдань без проблем. В якості операційної системи використовується Android 2.3.7. Не сама свіжа версія, звичайно, але яка вже є.

{LikeAndRead}

   PocketBook A 7 "3G може похвалитися досить значним списком встановленого софта. Є поштовий клієнт, веб-оглядач (домашньою сторінкою є Obreey Store - контент-майданчик компанії PocketBook International SA), фірмовий софт для читання електронних книг CoolReader, клієнт для доступу в Android Market, програма для складання розкладів і роботи над домашнім завданням HomeWork, пакет програм для редагування документів і перегляду PDF-файлів Suite Pro v.5, інтренет-месенджер IM +. Підключення до мережі Інтернет здійснюється за протоколом Wi-Fi або ж за допомогою 3G-модема (є слот для SIM-карти). Реалізована навіть можливість здійснення відеодзвінків, для чого в PocketBook A 7 "3G є вбудовані мікрофон і 2-мегапіксельна камера на передній панелі.

{LikeAndRead}

Планшет з функціями рідера і 3G-модемом PocketBook A 7 3G

   У користувача PocketBook A 7 "3G не виникне труднощів з читанням і відтворенням файлів, адже список підтримуваних розширень досить обширний. Судіть самі: PDF (ADOBE DRM), EPUB (ADOBE DRM), PDF, EPUB, FB2, TXT, DJVU, RTF, HTML, DOC, DOCX - текст; JPEG, TIFF, BMP, PNG - зображення; MP3, WAV - аудіо ; AVI, MKV, MP4 - відео. Вдобавок присутній і функція Text-to-Speech, яка озвучує будь-який текст голосом, перетворюючи його в аудіокнигу (за винятком хіба що інтонацій).

   PocketBook A 7 "3G коштує 10 990 рублів. Це зовсім не погано для пристрою, що має цілком сучасну «начинку», 3G-модуль і об'єднуючого в собі функції планшетного комп'ютера і традиційного електронного рідера.

{LikeAndRead}

Автор: Олександра Голуб

{/LikeAndRead}