Переміщення програм з внутрішньої пам'яті планшета на карту пам'яті Інструкція


Інструкція по перенесенню програм з внутрішньої пам'яті Android пристрої на змінну карту пам'яті.


Зазвичай карта пам'яті в планшеті або телефоні має один розділ з файловою системою FAT або FAT32. Для того щоб з'явилася можливість перемістити і потім запускати програму з карти пам'яті, карта повинна містити два розділи. Один з них буде призначений як зазвичай для зберігання даних, а інший буде використовуватися для переміщених на карту програм.


Важливо! Саме другий з розділів буде використовуватися для переміщення на нього програм. Це потрібно врахувати для подальшої роботи.

У Android версії 2.2 і вище, можливість перенесення програм на карту пам'яті вже є в системі, але тим, у кого є планшет або телефон з більш ранньою версією Android, і немає можливості або бажання оновити прошивку, нічого не залишається, як скористатися сторонніми додатками.

{LikeAndRead}

Отже, для перенесення вже встановлених на внутрішню пам'ять програм, на карту пам'яті нам буде потрібно дві програми. Програма для створення і видалення розділів файлової системи, і програма для перенесення програм на карту пам'яті.

Підготовка карти

Почнемо з першої програми. Існує безліч програм, що дозволяють

управляти розділами на фізичних носіях даних, але ми зупинимося, напевно, на найпростішою і зручною з них. Це програма MiniTool Partition Wizard Home Edition.

Завантажити її можна за наступним посиланням: скачати

Програма працює з операційними системами Windows 2000/XP/Vista, а також Windows 7.

{LikeAndRead}

Для роботи нам потрібно дві речі - сама програма і кардрідер.

Приступаємо до роботи з програмою MiniTool Partition Wizard Home Edition.

Увага! Перед роботою з програмою MiniTool Partition Wizard Home Edition, збережіть все, що записано на карті пам'яті, так як всі дані на карті в процесі роботи з програмою будуть знищені.

1. Завантажуємо і встановлюємо програму. Виймаємо карту пам'яті з пристрою і вставляємо її в кардрідер. Windows визначить новий диск і відобразить його як «знімний диск». 2. Видаляємо розділи на карті пам'яті. Для цього запускаємо програму. У нижній частині вікна програми будуть відображені всі диски, які підключені в даний момент до комп'ютера. Це і жорсткий диск, і USB флешка, якщо вона підключена, і наша SD карта.

{LikeAndRead}

На картинці наведено приклад. Ми бачимо два жорсткі диски, розмірами 465 і 74 гігабайти, і SD карту розміром 3,8 гігабайти з двома розділами на ній:

Переміщення програм з внутрішньої пам'яті планшета на карту пам'яті Інструкція

Натискаємо правою клавішею миші на кожному з розділів, і вибираємо опцію «delete»- Видалити розділ.

Перед цим кроком слід переконатися, що ви обираєте розділи на карті пам'яті, а не на вінчестері або іншому диску!

1. Створюємо розділ для ваших даних. Для цього натискаємо правою клавішею миші на вільному просторі карти пам'яті, і вибираємо опцію «create».

Переміщення програм з внутрішньої пам'яті планшета на карту пам'яті Інструкція

2. У вікні,, у випадаючому меню «Create As:»Вибираємо«Primary», А в меню«File System:»Вибираємо тип файлової системи FAT, якщо розділ буде мати розмір менше ніж 2 гігабайти. Якщо ви хочете створити розділ розміром більше 2 гігабайт, вибираємо тип файлової системи FAT32. За допомогою повзунка задаємо розмір розділу і натискаємо «ОК».

{LikeAndRead}

3. Створюємо розділ для програм, які ми будемо переносити на карту пам'яті. Для цього знову натискаємо правою клавішею миші на вільному просторі карти пам'яті, і вибираємо опцію «create». У спадному меню "Create As:»Вибираємо«Primary», А в меню«File System:»Вибираємо FAT32 в якості файлової системи. Знову за допомогою повзунка задаємо розмір розділу і натискаємо «ОК».

4. Застосовуємо всі зроблені нами зміни. Для цього натискаємо в лівому верхньому кутку вікна програми кнопку «Apply». Після цього програма створить і відформатує розділи.

Важливо! Програма MiniTool Partition Wizard Home Edition ніяких змін на карті пам'яті не виробляє, поки ви не натиснете «Apply». До цього моменту ви можете скасувати операції за допомогою кнопки «Undo», Або повністю відмовитися від усіх змін, натиснувши«Discard»

{LikeAndRead}

Тепер, коли карта підготовлена, можна встановити її в планшет або телефон і приступати до самого процесу переносу програм на неї.

Перенесення програм.

Для цього нам буде потрібно завантажити і встановити на планшет або телефон програму Link2SD.

Посилання для скачування програми: Link2SD market.android.com

Увага! Для роботи з програмою вам будуть потрібні Root права. Як отримати права Root на вашому планшеті, описано в відповідній гілці нашого форуму.

Програма при включенні телефону або планшета монтує другий розділ на карті пам'яті і робить його доступним для операційної системи.

Працювати з програмою дуже просто. Після першого запуску програми з'явиться вікно вибору типу файлової системи на другому розділі карти пам'яті. Вибираєте тип розділу, який ви створили в першій частині нашої інструкції. Потім з'явиться вікно про надання програмі Root прав, і їх слід їй надати. Після чого програма створить в системі точку монтування другого розділу карти, і попросить перезапустити телефон або планшет.

{LikeAndRead}

Після перезавантаження планшета можна приступати до перенесення додатків з внутрішньої пам'яті на карту.

1. Запускаємо програму Link2SD. На екрані планшета відобразиться список встановлених додатків.

Переміщення програм з внутрішньої пам'яті планшета на карту пам'яті Інструкція

2. Вибираємо програму, яку потрібно перенести на карту. У вікні, натискаємо «Create Link»

3. Відкриється наступне вікно. Якщо ми хочемо перенести на карту і тимчасові файли (кеш), ставимо галочку навпроти «Link davlik-cache file too»І натискаємо«ОК»

Переміщення програм з внутрішньої пам'яті планшета на карту пам'яті Інструкція

4. Програма на деякий час «задумається», і в разі успішного перенесення програми, видаcт повідомлення «application linked to SD card.»

Переміщення програм з внутрішньої пам'яті планшета на карту пам'яті Інструкція

5. Натискаємо «ОК», Виходимо з Link2SD, і тепер можемо запускати переміщену програму.

{LikeAndRead}

Додатки, вже переміщені на карту пам'яті в списку програми Link2SD містять відповідну відмітку.

Переміщення програм з внутрішньої пам'яті планшета на карту пам'яті Інструкція

Питання та відповіді:

-Чи всі програми можна переносити на карту пам'яті?

Ні, деякі програми можуть працювати правильно тільки, будучи встановленими у внутрішню пам'ять пристрою.

-Чи можу я скасувати перенесення програми і повернути її у внутрішню пам'ять пристрою?

Так, достатньо лише вибрати її в списку і натиснути «Remove Link»

-Що станеться, якщо я оновлю переміщену на карту програму?

При оновленні переміщеної програми, сам файл програми та файли даних спочатку будуть збережені у внутрішній пам'яті пристрою, а потім програма Link2SD автоматично перенесе їх на карту пам'яті у фоновому режимі. Немає необхідності вручну переміщати оновлене додаток.

{LikeAndRead}

-Скільки місця займає програма в оперативній пам'яті пристрою при повсякденному використанні?

Програма запускає тільки процес монтування розділів на карті пам'яті, і сама не знаходиться в пам'яті пристрою при звичайному його використанні.

Деякі зауваження.

Програма Link2SD сама визначає програми, які були переміщені засобами самої операційної системи Android (у версіях Android 2.2 і вище)

Системні програми не можна переносити на карту пам'яті. Програма Link2SD не дасть вам цієї можливості.

Коли ви підключаєте свій пристрій до комп'ютера, ОС Android размонтіруйте перший FAT розділ файлової системи карти пам'яті. Проте другий розділ залишиться змонтований, і ви зможете запускати з нього програми.

{LikeAndRead}

Програма Link2SD не переміщує з внутрішньої пам'яті саму папку програми, переносяться тільки лише самі файли програми і кеша.

{/LikeAndRead}