Огляд планшета Nexus 7 другого покоління Кращий семидюймовий планшет 2013


Навіщо потрібен семидюймовий планшет, коли на ринку з'явилися смартфони з екраном більше шести дюймів по діагоналі? Таким питанням задаються багато з нас, коли виникає питання про купівлю подібного пристрою.


Огляд планшета Nexus 7 другого покоління Кращий семидюймовий планшет 2013


Можна наводити ще багато цифр і технічних термінів, але я скажу набагато простіше - якість зображення, яке може забезпечити екран нового семидюймового планшета Google, задовольнить будь-якого, самого вимогливого користувача. І в цьому немає ніяких перебільшень.

Єдине, що відзначають деякі перші власники нового Nexus 7 - це трохи невиразна реакція сенсорної панелі екрана на довге натискання. Невелике погойдування пальцем може призвести до того, що довгий тап НЕ буде розпізнано. Але це цілком може бути не апаратної, а програмної проблемою, яку можна виправити простим оновленням програмного забезпечення.

{LikeAndRead}

Динаміки

При презентації свого нового планшета, компанія Google приділила особливу увагу динамікам нового планшета. Зокрема, вони хвалилися, що над якістю їх «об'ємного» звуку працювала така відома в цій області фірма, як Fraunhofer. І дійсно, звучання динаміків нового Nexus 7 помітно покращився у порівнянні з його попередником і порівнянно з якістю звучання динаміків 10-дюмового планшета Google.

 Огляд планшета Nexus 7 другого покоління Кращий семидюймовий планшет 2013

Динаміки в новому Nexus 7 размешени на протилежних боках корпусу. У торішньої моделі планшета обидва динаміки розташовувалися ближче до одного з вузьких торців корпусу.

Звук чистий, глибокий і чіткий, наскільки може бути глибоким і чітким звук у такого компактного пристрою, як семидюймовий планшет.

{LikeAndRead}

Єдиний недолік, про який я вже згадував - це вибір місця для розміщення динаміків.

Камера

Я вважаю, що задня камера для планшета далеко не обов'язковий аксесуар, користуватися яким на пристрої з такими розмірами досить незручно. Але зайвою вона, звичайно ж, не буде.

Огляд планшета Nexus 7 другого покоління Кращий семидюймовий планшет 2013 

Тому, п'ятимегапіксельну камеру нового планшета Google можна сміливо назвати непоганим, але не далеко не фантастичним доповненням до його чудової начинці.

Якщо вам потрібна камера для сканування штрих-кодів і зрідка - зйомки документів, то з цими завданнями, тилова камера Nexus 7 впорається цілком непогано. Однак не варто сподіватися на якісні фотознімки і відео. При хорошому освітленні камері планшета вдається робити досить пристойні фото. У всіх інших випадках якість зображень буде вельми посереднім.

{LikeAndRead}

Дозволи фронтальної камери (1.2 Мп) цілком достатньо для веб-камери, якою вона, по суті, і є. Для будь-яких інших цілей ця камера зовсім не підходить.

Батарея

Ще одна важлива річ в будь-якому мобільному пристрої. Новий Nexus 7, в порівнянні зі своїм попередником має менш ємний акумулятор: 3950 проти 4325 мА / ч.

На перший погляд це виглядає досить дивно. Тим не менш, незважаючи на більш яскравий екран з більш високою роздільною здатністю, час автономної роботи нового Nexus 7 в порівнянні з його попередником помітно збільшилося (на 1 годину за твердженнями Google). Це стало можливим завдяки його більш економічному процесору та оптимізації програмного забезпечення в операційній системі Android 4.3.

{LikeAndRead}

Як заявляє його виробник, Nexus 7 розрахований як мінімум на 9 годину «активного використання» або 10 годин у режимі веб-серфінгу. У реальності, заряд батареї планшета падає до 75% після двох годин перегляду відео, і при «сприятливому» збігу обставин ви можете вільно розрядити її всього лише за 7 годин.

Тим не менш, в «повсякденному житті», при епізодичному використанні планшета, ви можете не турбуватися про підзарядку батареї планшета протягом одного або навіть декількох днів. У режимі очікування, як і слід очікувати, планшет протримається без підзарядки набагато довше. Наскільки велике цей час мені поки не вдалося з'ясувати, але, наприклад, за ніч розряд батареї планшета зовсім незначний.

{LikeAndRead}

Новий планшет Google не має контактів для підзарядки на нижньому широкому торці, тому ви не зможете використовувати док-станцію від «старого» Nexus 7 для підзарядки його батареї.

Огляд планшета Nexus 7 другого покоління Кращий семидюймовий планшет 2013 

Зате, новинка може похвалитися підтримкою режиму бездротової зарядки акумулятора.

Програмне забезпечення.

Говорячи про програмне забезпечення нового Nexus 7, ми, звичайно ж, будемо мати на увазі нову версію операційної системи Google - Android 4.3, що з'явилася практично одночасно разом з ним.

Як і інші пристрої цього сімейства, новий Nexus поставляється з «чистою» версією Android, не "спотвореною» наявністю яких або оболонок або сторонніх додатків, які могли б змінити зовнішній вигляд інтерфейсу операційної системи або її функціональні можливості.

{LikeAndRead}

Огляд планшета Nexus 7 другого покоління Кращий семидюймовий планшет 2013 

Одним з найбільш серйозних змін, які з'явилися в Android 4.3, є можливість створення профілів користувачів з обмеженим доступом. Ця функція розширює можливості з'явилася в попередній версії системи опції створення окремих профілів для декількох користувачів, відкривши можливість для обмеження деяким користувачам доступу до окремих додатків або функцій системи.

 Огляд планшета Nexus 7 другого покоління Кращий семидюймовий планшет 2013

Це дуже важливо для тих, хто користується планшетом спільно з дітьми або іншими членами сім'ї.

Крім того, в Android 4.3 ви можете задати обмеження на використання апаратних або системних можливостей, таких, як, наприклад відправка SMS, визначення місця розташування або зчитування даних контактів для будь-якого додатку, встановленого на планшеті. Правда, ця можливість поки прихована, і для отримання до неї доступу вам доведеться вдатися до деяких хитрощів.

{LikeAndRead}

Також, в Andrid 4.3 з'явилася підтримка Bluetooth Low Energy, OpenGL ES 3.0, і нові, більш оптимальні режими роботи Wi-Fi адаптера в сплячому режимі.

Висновок

Отже, чи варто новий Nexus 7 тих грошей, які за нього просить Google (як відомо, в порівнянні зі своїм попередником він подорожчав на $ 29)?

На мій погляд - безумовно. Компактний і дуже зручний корпус, чудовий екран, потужний процесор і найсвіжіша версія операційної системи - ось основні переваги цього пристрою.

Додайте до цього той важливий факт, що ви завжди будете в числі перших отримувати останні оновлення Android, а також такі нові можливості, як бездротова зарядка і Micro USB порт з підтримкою виводу відео на телевізор і ви отримаєте практично ідеальний за нинішніми мірками планшет, який перевершує всіх своїх конкурентів.

{LikeAndRead}

Так, у нього є пара недоліків, найзначніший з яких - відсутність слота для карт пам'яті Micro SD, але вони, як я вже згадував, з лишком покриваються незаперечними перевагами цього планшета.

Чи не заюудьте поділитися інформацією з друзями:

{/LikeAndRead}