Огляд планшета LG Optimus Pad V900


Ми вже писали, що ведучий IT оглядач з Wall Street Journal, Уолтер Моссберг відгукувався критично про планшет LG G-Slate, який у нас буде продаватися під ім'ям LG Optimus Pad V900 однак він знайшов у ньому і кілька позитивних моментів.


Огляд планшета LG Optimus Pad V900


Сьогодні ми хочемо представити вам огляд, написаний простою власником

цього планшета. Tyler Miller з Phandroid ділиться своїми враженнями про LG Optimus Pad V900.

Я неодноразово мав можливість потримати в руках планшет з ОС Android, не те що б він був мені сильно необхідний, але мене завжди цікавили ці своєрідні гібриди смартфона з машиною для розваг. Мене підкуповували, порівняно з телефонами, великий екран і непогана продуктивність. Однак думки про придбання планшета завжди йшли на другий план, варто було мені поглянути на ціну. Тепер же, коли я придбав цей пристрій в подарунок від своєї дівчини, хочу представити вам його огляд.

{LikeAndRead}

Зовнішній вигляд.

Хто має респектабельний екран, розміром 8,9 дюйма, LG Optimus Pad V900 виглядає вельми солідно. Корпус планшета не викликає враження тендітного і ненадійного. Разом з тим Optimus Pad V900 не можна назвати і невагомим, його вага добре відчувається, варто тільки взяти планшет в руки. Однак, якщо це плата за міцність корпусу, я готовий з нею миритися, тому що впевнений, що завдяки моїй дівчині, планшет часто і зовсім випадково буде піддаватися відчутним ударам.

Огляд планшета LG Optimus Pad V900

Мій тренований очей фотографа на наведеному вище зображенні, насамперед, відзначив три наступні речі:

1. LG Optimus Pad V900, трохи товщі, ніж його конкуренти, але це не сильно помітно і зовсім не відчутно.

{LikeAndRead}

2. Два невеликі виступу на корпусі планшета, які можна прийняти з першого погляду за кнопки, насправді є стереодинаміками. Динаміки розташовані симетрично на верхній стороні корпусу, і якщо тримати планшет в ландшафтній орієнтації, один буде знаходитися зліва від вас, а інший праворуч.

3. Перед зйомкою я не звернув уваги, що виступатиме в якості фону для фотографій планшета і я занадто ледачий, щоб знімати їх заново.

Тепер давайте звернемо свою увагу на зворотний бік планшета. Тут ми можемо побачити два об'єктива стереокамери, яка дозволяє знімати відео в режимі 3D, про що піде мова трохи пізніше.

{LikeAndRead}

Огляд планшета LG Optimus Pad V900

Металева вставка з написом "with Google" найбільше схожа на антену, але це просто мої припущення, і у мене немає ніякого бажання відокремлювати її від корпусу, щоб знайти цьому підтвердження. Під кришкою з логотипом T-Mobile знаходиться слот для SIM карти, наклейка з IMEI і серійним номером і кнопка скидання, яка вам неодноразово стане в нагоді, якщо ви любите експериментувати зі своїм планшетом.

На корпусі планшета є HDMI порт і розташований поруч з ним USB роз'єм. Сім металевих «точок» використовуються в якості контактів для подачі живлення і передачі даних при підключенні док-станції. На верхньому торці є кнопка включення, роз'єм для підключення зарядного пристрою і 3.5 міліметровий роз'єм для навушників.

{LikeAndRead}

На лицьовій стороні можна помітити ще одну камеру і датчик освітленості. І, зрештою, на лівому торці планшета є кнопки регулювання гучності і мікрофон.

Як він працює.

Що може бути хорошого в одному з останніх планшетів, якщо він не перевершує своїх попередників? У цьому планшеті все біса добре, - ось що скажу я вам у відповідь.

Огляд планшета LG Optimus Pad V900

Перше, що я зробив, це запустив пердустановленную гру Need For Speed, і прогнав її у всіх можливих режимах. І як я не старався, в які ситуації я не заганяв свій автомобіль, мені не вдалося помітити ніяких гальм в роботі програми.

Огляд планшета LG Optimus Pad V900

Природно, моєї наступної завданням було тестування швидкодії в програмі Quadrant. Звичайно, я знаю, що не слід абсолютно довіряти результатам, отриманим за допомогою цієї програми, але я провів тести з її допомогою, щоб їх могли побачити ті, хто звик порівнювати швидкодію за допомогою Quadrant. І тут планшет виявився попереду, набравши 1866 балів.

{LikeAndRead}

Камери.

Я з абсолютною впевненістю можу заявити, що планшет, з причини своїх розмірів, ніколи не стане основним засобом для фотозйомки. Тому я зробив кілька фото, без особливих цілей, просто щоб отримати деяку кількість знімків.

Огляд планшета LG Optimus Pad V900 Огляд планшета LG Optimus Pad V900 Огляд планшета LG Optimus Pad V900

І не судіть ці фотографії строго, тому що я не використовував ніяких професійних прийомів для зйомки.

П'ятимегапіксельна камера планшета не найгірша у світі, і за допомогою чотириразового зуму ви зможете наблизити віддалені об'єкти. Ідеальних фотографій ви не отримаєте, але я впевнений, що якістю фото ви залишитеся швидше за все задоволені. Фронтальна камера теж непогано справляється зі своїми обов'язками і ваші фото, зроблені за допомогою неї, виглядають цілком природно.

{LikeAndRead}

Планшет в ролі букридера.

На LG Optimus Pad V900 предустановлена програма Zinio Reader, для роботи з якою потрібно мати обліковий запис для завантаження книг. Але в планшеті вже є кілька журналів, їх перегляд у цій програмі мені відверто не сподобався.

Огляд планшета LG Optimus Pad V900

Журнали виглядають так, як ніби сканували цілий розворот і для того щоб можна було що або розібрати на екрані, доводиться сильно збільшувати зображення. Портретний режим виглядає трохи краще за рахунок того, що можна відобразити одну сторінку на екрані, проте для комфортного читання все одно доводиться збільшувати картинку.

Огляд планшета LG Optimus Pad V900

Додаток Google Books на тлі Zinio Reader виглядає просто фантастично, я перегорнув кілька сторінок однієї з наявних книг, і залишився дуже задоволений результатом. Це означає, що маючи планшет, мені вже не буде потрібно купувати окремий букридер.

{LikeAndRead}

3D:

Я дійсно не можу сказати нічого доброго з приводу 3D в цьому планшеті. Це просто рекламний трюк. Ви тільки подивіться на ці окуляри.

Огляд планшета LG Optimus Pad V900

Це що початок дев'яностих? Компанія LG явно хотіла потішити своє самолюбство тим, що вона не тільки випустила перший в світі двоядерний смартфон, а й створила перший у світі 3D планшет.

Якщо ви вирішите придбати Optimus Pad V900 через функції 3D, краще біжіть з магазину куди подалі і спаліть свої гроші, принаймні, поки вони будуть горіти, ви зможете насолодитися справжнім тривимірним полум'ям.

HD:

Компанія не заявляє, що планшет має екран HD, але мої враження про нього тільки позитивні. Я дивився кілька фільмів в HD якості, і можу вас запевнити, що різницю між HD і звичайним відео на екрані планшета ви відразу помітите.

{LikeAndRead}

Отримання Root прав.

Процедура отримання Root прав дуже і дуже проста ..., якщо ви вмієте користуватися і маєте доступ до Linux. Я слідував інструкціям з сайту XDA, і вся процедура зайняла не більше десяти хвилин. Навіщо потрібен Linux? Процедура полягає в тому, щоб витягти з планшета папку / system, змонтувати її, і після деяких змін скопіювати назад в планшет. Для Windows користувачів, отримання Root прав може бути стане можливим, якщо хтось розмістить свою версію вже модифікованої папки / system для завантаження її в планшет, і може бути ще буде потрібно скидання до заводських налаштувань.

{LikeAndRead}

Ємність акумуляторів:

Що вам сказати з приводу батареї? Я просто в захваті від часу роботи планшета без підзарядки. Я відключив адаптер живлення планшета в 9:45 ранку і до десятої години вечора після 12 години нормальної роботи я бачу на індикаторі заряду батареї, що рівень заряду становить 59%.

Що я запускав і що робив протягом цих 12 годинників «нормальної роботи»:

Читав в Google Reader

Грав у Need For Speed

Грав у Stupid Zombies

Блукав в інтернеті

Переглядав відеоролики в YouTube

Робив фотографії

Працював з додатками BabyESP, NESoid TMNTII, робив нотатки, переглядав банківські рахунки і різні документи. Все це приблизно половина всього того, що я робив з допомогою планшета весь цей час.

{LikeAndRead}

Огляд планшета LG Optimus Pad V900

Одним з чинників такої тривалої роботи від батареї є те, що мій планшет не має 3G модему та підключення до мережі відбувалося через WiFi.

Недоліки:

Нічого не буває ідеального, і планшет LG Optimus Pad V900 не опинився винятком з цього правила. Є кілька зауважень, про які слід згадати.

- Зникаючі віджети. Іноді віджети просто пропадають з екрану, і ви бачите порожній робочий стіл. Схоже, що з тієї чи іншої причини відбувається якийсь збій при відображенні віджетів. Проте варто швидко змінити орієнтацію екрана, як вони з'являються на своїх місцях.

- Постійне несподіване завершення роботи програми Market. Це дуже мене дратує і якщо запустити Market знову, я опиняюся в тому місці, де до цього знаходився. Не зрозуміло, чому це відбувається, але факт залишається фактом.

{LikeAndRead}

- При роботі Google Skymap з акселерометром, програма не встигає малювати картинку і зображення на екрані «смикається». Це, схоже, не апаратна проблема, оскільки в програмі Need For Speed таких проблем не спостерігалося.

- Планшет не заряджається через USB порт. Я не розумію, чому не передбачена ця можливість. Було б просто чудово, якби батарея могла підзаряджатися через USB. Звичайно повний заряд акумуляторів через USB справа багатьох годин, але можливість підзарядки все таки краще, ніж його відсутність.

- Неполадки в роботі системного трея. В якийсь, момент я не зміг зробити знімок екрана, і щоб вирішити цю проблему довелося перезавантажувати планшет.

{LikeAndRead}

- Немає програми Google Voice. Так, це недолік ОС Honeycomb, а не планшета і до решти Google програми доступ нічим не обмежений, однак, як я вже згадував на самому початку, мені хотілося б, щоб планшет міг мені замінювати мій смартфон, а без Google Voice це проблематично. Я думаю, тимчасово.

Що я не тестував:

HDMI вихід (з причини відсутності кабелю)

Док станцію (не зміг ніде придбати, доведеться замовляти в T-Mobile)

Відеочат (не було з ким спробувати).

Висновок.

Якщо ви один з тих, хто збирається придбати свій перший планшет, і ви придивляєтеся до LG Optimus Pad V900, я б порадив вам дочекатися, поки він подешевшає. Це хороший вибір, але ціна на нього поки зависока.

{LikeAndRead}

Для досвідчених користувачів недоліки планшета не матимуть особливого значення, так як більшість з них вирішуються заміною або доопрацюванням програмного забезпечення і можуть бути виправлені з виходом недавно анонсованого Android 3.1. Переносити планшет в кишені не дуже зручно, розмір для цього у нього явно завеликий і слід передбачити для нього місце у вашій сумці, рюкзаку або портфелі.

У будь-якому випадку, я б рекомендував вам, коли будете в магазині, зверніть увагу на цей вельми непоганий планшетний комп'ютер.

{/LikeAndRead}