Огляд планшета Asus Eee Pad Slider Частина 1 Розпакування і перші враження


Андроїд планшет Asus Eee Pad Transformer став свого роду культовою таблеткою, багато в чому завдяки його клавіатурі у вигляді зовнішньої док-станції. Тому багато хто, хто поки ще планує придбання 10-дюймового Honeycomb планшета, з великим інтересом стежать за новинами про новий планшеті компанії Asus з вбудованою висувною клавіатурою.


Огляд планшета Asus Eee Pad Slider Частина 1 Розпакування і перші враження


 Сьогодні ми хочемо представити вам огляд Asus Eee Pad Slider від tabletbite, в якому ви зможете ближче познайомитися з новим творінням компанії Asus.

 Я доклав багато зусиль, для того щоб роздобути цей планшетний комп'ютер в свої руки, і ось, після закінчення всього двох тижнів, він у мене. Він перебуватиме у мене протягом всього лише декількох днів, і я хочу ознайомити вас з планшетом, перед тим, як він повинен з'явитися через кілька тижнів у продажу в Європі та Сполучених Штатах.

{LikeAndRead}

 Це перша частина огляду, який я планую завершити за кілька днів, в якому планую ознайомити вас з достоїнствами і недоліками Asus Eee Pad Slider, і представити вам невелике його порівняння з найбільш популярними в даний час планшетами, такими як iPad, Acer Iconia Tab A500 і Asus Eee Pad Transformer.

 Перед тим, як представити вам відео розпакування планшета, я хочу нагадати його основні технічні характеристики: це Android Honeycomb планшет, з 10-дюймовим IPS екраном і двоядерним процесором Nvidia Tegra 2. Як ви, помітили, за основними параметрами планшет Eee Pad Slider практично нічим не відрізняється від більшості сучасних Honeycomb планшетів.

{LikeAndRead}

Огляд планшета Asus Eee Pad Slider Частина 1 Розпакування і перші враження Разом з тим, Eee Pad Slider разюче відрізняється від своїх конкурентів, завдяки наявності висувної клавіатури, яка разом з тим посприяла збільшенню його ваги і габаритних розмірів. (Натисніть на фото для його збільшення)Огляд планшета Asus Eee Pad Slider Частина 1 Розпакування і перші враження  Це перший в світі планшетний ПК, який використовує подібний форм-фактор і його ідея схожа на те, що ми бачили раніше в мобільних телефонах Nokia N97 і E7. Це дійсно розширює функціональні можливості нової таблетки, і я впевнений, що багатьом покупцям сподобається ідея висувної клавіатури, хоча особисто мені більше подобається Eee Pad Transformer, клавіатуру якого можна легко відстебнути і не носити з собою весь час.

{LikeAndRead}

Відео розпакування планшета Eee Pad Slider:

Тепер я хочу ознайомити вас зі своїми першими враженнями.

Перш за все, що мені сподобалося:

• Планшет виглядає справді приголомшливо, якість збірки ідеальне, дизайн і використовувані матеріали вище всіх похвал.

• Механізм висування клавіатури виглядає досить міцним і надійним і не повинен ламатися після тривалого користування планшетом.

• Екран, виконаний за IPS технології яскравий і зображення чітке, передача кольору відмінна, кути огляду великі. (Такий же екран використовується в Eee Pad Transformer)

• Планшет має операційну систему Android 3.1 і проблем з швидкодією в повсякденному використанні не спостерігається.

{LikeAndRead}

• Ви отримуєте роз'єм mini HDMI, слот micro SD і повнорозмірний USB 2.0 порт.

• Наявність вбудованої клавіатури.

А тепер трохи негативних вражень:

• Висувний механізм працює як підставка, тому ви не можете відрегулювати кут нахилу екрану на свій розсуд. Він непоганий, коли з планшетом працюєш на столі, але не дуже зручний під час повсякденного використання, наприклад, коли намагаєшся працювати з планшетом в ліжку або при спробі перегляду фільмів. Трохи виручає наявність IPS екрану з його великими кутами огляду, але все ж було б набагато зручніше, якби кут нахилу екрану можна було регулювати.

Огляд планшета Asus Eee Pad Slider Частина 1 Розпакування і перші враження

• Відсутня трекпад, який є у клавіатури Eee Pad Transformer, тому користуватися планшетом в цілому екрану, не вийде, поки ви не підключите до нього мишу, благо повнорозмірний USB порт присутній (а куди при цьому пхати флешку?).

{LikeAndRead}

• Клавіатура злегка прогинається при роботі і клавіші трохи замалі. Мені здається, відстань між ними можна було зменшити, що сприяло б більшої зручності при швидкому наборі, але до цього питання ми ще повернемося, після того як я ознайомлюся з планшетом ближче.

• Я виявив апаратну кнопку скидання на лівому торці корпусу планшета. Спочатку я подумав, що це кнопка включення WiFi (ви це можете помітити у відеокліпі, наведеному раніше). Я так і не зміг зрозуміти, навіщо потрібна ця кнопка, напевно компанія Asus вважає, що система Android досі недостатньо стабільна. На щастя, ця кнопка трохи втоплена в корпус, тому випадкове натискання практично виключається. Тим не менше, мені це нагадало часи Windows 98 ...

{LikeAndRead}

На сьогодні досить. Як я вже згадував, планшет буде перебувати в моєму розпорядженні кілька днів, тому продовження огляду послідує, а поки можете ознайомитися з ще одним відеороликом, презентує планшет Asus Eee Pad Slider:

Частина 2. Порівняння з Asus Eee Pad Transformer

За матеріалами tabletbite.com

Порівняльний огляд Asus Eee pad Transformer і Samsung Galaxy Tab 10.1.

Огляд планшета Hewlett Packard TouchPad.

Огляд Asus Eee Pad Transformer

{/LikeAndRead}