Огляд планшета Archos 80 G9


Перші планшети на основі двоядерного процесора Texas Intstruments OMAP4 від відомого французького виробника букридерів і планшетів, компанії Archos, вже надійшли в продаж. Не секрет, що багато покупців з інтересом стежили за новинами про ці оригінальних французьких таблетках і перед рішенням про купівлю хотіли б ознайомитися з новинками більш докладно.


Огляд планшета Archos 80 G9


Сьогодні ми вам представляємо огляд планшета ARCHOS 80, меншого з нової серії G9 планшетів компанії, від порталу slashgear.

У той час як вибір двоядерних 10 - дюймових планшетів на ринку достатньо великий, такі ж планшети, але з меншим розміром екрану, до яких належить і Archos 80 G9, викликають досить жвавий інтерес у споживача. Тим більше що, планшет ARCHOS 101 G9 відрізняється від свого меншого побратима тільки розміром екрана - всі інші характеристики абсолютно ідентичні. Тому, практично все, що тут буде сказано про планшет 80 G9, можна сміливо застосовувати і до планшета з 10-дюймовим екраном (природно, крім продуктивності в області відео і графіки).

{LikeAndRead}

Залізо

Планшети Archos лінійки G9 - перші планшетні комп'ютери, засновані на процесорі Texas Instruments OMAP4, який в нашому екземплярі працює на частоті 1 ГГц. Сам процесор, також перший двоядерний процесор в арсеналі компанії Texas Instruments. Ми могли ознайомитися з прототипами цих планшетів ще в червні місяці 2011 року на виставці MWC 2011 в Барселоні і зняти невелике відео про них.

Archos 80 G9 і 101 G9 прототипи:

Однією з цікавих особливостей планшетів Archos є наявність відкидний ніжки - підставки, за допомогою якої планшет можна встановити на столі, під невеликим кутом до вертикальної площини. Якщо планшет розташувати в горизонтальній орієнтації, то на лівому торці корпусу можна побачити microSD слот, порт HDMI, роз'єм microUSB, вихід на навушники і кнопку вимкнення живлення. Крім того, під невеликий кришкою можна виявити відсік з повнорозмірним USB роз'ємом, до якого можна підключати USB 3G модем.

{LikeAndRead}

Огляд планшета Archos 80 G9

Кількості портів цілком достатньо навіть для самого вимогливого користувача, і тут планшет Archos 80 G9 нічим не поступається планшету Toshiba THRIVE, який вважався кращим планшетом по можливості підключення до нього зовнішніх пристроїв. У цьому плані планшет Archos надає своєму власникові набагато більше можливостей, ніж більш дорогі планшети конкурентів, які для підключення зовнішніх пристроїв потребують спеціальних кабелях або перехідниках, які найчастіше потрібно набувати додатково. І це великий плюс на користь планшета Archos 80 G9.

Огляд планшета Archos 80 G9

Але давайте повернемося до конструкції планшета. Ми поки не мали можливості потримати в руках всі планшети лінійки G9, але дивлячись на модель 80 G9, ми сміливо можемо стверджувати, що це кращий планшет з усіх планшетів компанії Archos. За якістю збірки і матеріалів корпусу планшет нічим не поступається іншим, навіть більш дорогим Honeycomb планшетів. Невеликий сумнів у нас виникло з приводу відкидний ніжки планшета. Вона виглядає досить хисткою, і нам здалося, що звертатися з нею доведеться дуже обережно щоб уникнути її поломки.

{LikeAndRead}

Планшетник Archos 80 G9 дуже зручно лягає в руки, незважаючи на те, що він має трохи незвичні лінії корпусу. Планшет досить легкий і завдяки матеріалам корпусу, і невеликій товщині, ваші руки не будуть втомлюватися протягом тривалого часу спілкування з цією пігулкою.

Огляд планшета Archos 80 G9

У той час як попередні планшети Archos не могли похвалитися дуже якісними екранами, планшет 80 G9 обладнаний досить непоганим дисплеєм. Кути огляду цілком достатні для комфортної роботи і якість зображення помітно погіршується, коли ви дивитеся на екран планшета під кутом, коли планшет розташований до глядача практично в горизонтальній площині. Але ніхто ж не буде працювати з планшетом в такому положенні, чи не так?

{LikeAndRead}

Перш ніж продовжити, пропонуємо ознайомитися з відеороликом розпакування планшета.

Archos 80 G9 розпакування і перше знайомство:

Якщо ви звернули увагу на невеликі проблеми з відтворенням музики, то це не вина планшета - музичний файл виявився пошкодженим. Ніяких проблем з динаміками або з музичним плеєром насправді не існує, можна з цього приводу не турбуватися.

Програмне забезпечення та швидкодію.

Планшети G9 обладнані таким же процесором, який можна побачити в смартфонах LG THRILL 4G c і Motorola DROID BIONIC c 4G LTE, досвід поводження з якими показав, що двоядерний процесор Texas Instruments OMAP4 володіє відмінною продуктивністю. Порівняти ці планшети з іншими подібними поки не представляється можливим - планшети ARCHOS 80 G9 і ARCHOS 101 G9, є першими двоядерними планшетами, виконаними на основі процесора, який зроблений не компанією NVIDIA. Це добре чи погано? Як мінімум це оригінально.

{LikeAndRead}

Огляд планшета Archos 80 G9

Планшет оснащений набором необхідного в повсякденному житті програмного забезпечення, і цей набір досить великий, як ви могли помітити на наведеному вище відео. Тут присутні не тільки стандартні Google програми, а й кілька фірмових додатків Archos.

Найбільше нам сподобалося, що компанія Archos не стала сильно втручатися в стандартний Honeycomb інтерфейс операційної системи. Це, схоже, стає традицією, для виробників планшетів ще з моменту появи Android 3.0 Honeycomb (природно, не без деяких винятків). Чи зміниться цей тренд з появою Ice Cream Sandwich? Подивимося. Але поки всіх, схоже, влаштовує стандартний інтерфейс Honeycomb.

{LikeAndRead}

Огляд планшета Archos 80 G9

Ми запускали кілька дуже «важких» додатків, які здатні сильно навантажити двоядерний процесор, і планшет відмінно з ними справлявся, як і згадані раніше два OMAP4 смартфона. ARCHOS 80 G9 в цьому плані можна сміливо віднести до пристроїв вищого класу, і ви можете не турбуватися, що у вас виникнуть проблеми з швидкодією, при запуску будь-яких додатків.

 Єдина невелика проблема у мене виникла з чуйністю сенсорної панелі у самих країв екрану, поруч з рамкою. Але це явно апаратна проблема, а не проблема програмного забезпечення і до неї цілком можна звикнути після деякого часу спілкування з планшетом.

{LikeAndRead}

Кути огляду екрану, як вже згадувалося раніше, набагато краще, ніж у більш ранніх планшетів Archos.

Перш ніж перейти до тестів швидкодії, слід нагадати, що ми маємо справу з 1 ГГц версією планшета 80 G9 і 1.2 ГГц, а також 1.5 ГГц планшети покажуть ще більш високі результати.

Тут ви можете побачити, на що здатний планшет з процесором OMAP4, працюючому на частоті 1 гігагерц:

Огляд планшета Archos 80 G9 Огляд планшета Archos 80 G9 Огляд планшета Archos 80 G9 Огляд планшета Archos 80 G9 Огляд планшета Archos 80 G9 Огляд планшета Archos 80 G9 Огляд планшета Archos 80 G9 Огляд планшета Archos 80 G9 Огляд планшета Archos 80 G9 Огляд планшета Archos 80 G9 Огляд планшета Archos 80 G9 Огляд планшета Archos 80 G9 Огляд планшета Archos 80 G9 Огляд планшета Archos 80 G9 Огляд планшета Archos 80 G9

Камера

У цих планшетах тільки одна камера, що порушує вже сформовану традицію встановлювати в планшети дві камери. У Archos 80 G9 єдина камера розташована на передній панелі пристрою. Це означає, що камера призначена тільки для використання в якості веб-камери, і якісної зйомки від неї чекати не слід але, тим не менш, ви можете переглянути зразки фото і відео, знятих з її допомогою:

{LikeAndRead}

Огляд планшета Archos 80 G9 Огляд планшета Archos 80 G9 Огляд планшета Archos 80 G9

Батарея

Як можна побачити на цьому графіку, процесор OMAP4 відмінно оптимізований в плані енергозбереження в сплячому режимі. Виглядає так, що якщо планшет не виводити зі сплячки, його батарея ніколи не розрядиться. Що стосується повсякденної роботи, то у нас планшет без проблем міг протриматися без підзарядки протягом цілого дня. При цьому ми запускали ігри, дивилися відео і запускали інші «важкі» програми. Тому ви можете сміливо розраховувати на роботу планшета протягом дня при запуску звичайних повсякденних додатків.

Огляд планшета Archos 80 G9

Висновки

Archos 80 G9 - Це перший Android планшет, виконаний на основі двоядерного 1 ГГц процесора Texas Instruments OMAP4, і цей планшет дуже і дуже непоганий. Єдине зауваження, яке виникає - це квола ніжка-підставка. Але навіть якщо вона і зламається, планшетом можна буде вільно користуватися, як і будь-який інший таблеткою, без всяких проблем.

{LikeAndRead}

Огляд планшета Archos 80 G9

Планшет має унікальний розмір, оригінальну форму корпусу, до нього можна підключати велику кількість пристроїв і володіє досить демократичною ціною - 299 $. Звичайно, планшети з процесорами 1.2 і 1.5 ГГц коштуватимуть дорожче, але в ціновій категорії до 300 $, Archos 80 G9 не має конкурентів.

Що стосується програмного забезпечення, то тут ми маємо стандартний інтерфейс Honeycomb і непоганий набір додатків, які включають в себе і фірмові програми Archos. Але за цим критерієм планшет вибирати не варто - в Android Market ви знайдете достатньо додатків на будь-який смак.

Огляд планшета Archos 80 G9

Звичайно зараз, напередодні появи черирех'ядерних процесорів і пристроїв на їх основі, досить невдалий час для покупки планшета, але якщо ви вирішили купити планшет прямо зараз, ви не пошкодуєте, якщо зупините свій вибір на відмінному планшеті Archos 80 G9.

{LikeAndRead}

Samsung Galaxy Tab 7.7 подробиці

Archos 101 G9 проти Samsung Galaxy Tab 10.1

Тест захисного покриття екрану планшета Asus Eee Pad Transformer

Огляд планшета Asus Eee Pad Slider. Частина 3. Порівняння з Acer Iconia Tab A500

Огляд планшета Acer Iconia Tab A100

{/LikeAndRead}