Огляд Asus Eee Pad Slider Частина 2 Порівняння з Asus Eee Pad Transformer


Сьогодні ми продовжимо огляд планшета Огляд Asus Eee Pad Slider Частина 2 Порівняння з Asus Eee Pad TransformerДля початку, хочу сказати, що я є володарем Asus Transformer (який був наступним після iPad 2) вже кілька місяців. Я придбав його ще в травні, коли після ретельного аналізу моїх вимог до планшетному комп'ютеру вирішив, що для мене Eee Pad Transformer ідеальний 10-дюймовий планшет. Не останню роль у моєму виборі зіграла його непогана ціна.


У цій частині огляду я збираюся порівняти Transformer з новітнім планшетом компанії Asus, Eee Pad Slider. Якщо дивитися на специфікації, можна побачити, що планшети в чому схожі, особливо в плані начинки, екрану і функціональних можливостей. І хоча обидва планшета можуть запропонувати своєму власникові більше можливостей, ніж конкуренти, між ними є й відмінності.


{LikeAndRead}

І сьогодні я хочу зупинитися на докладному аналізі спільних рис планшетів і їх відмінностей один від одного.

На наведених нижче відео ви можете своїми очима побачити, як виглядають два планшета компанії Asus із серії Eee Pad, але я хочу розповісти вам про на найбільш важливих аспектах.

Що спільного.

У першу чергу давайте обговоримо, що у цих планшетів спільного:

Апаратна платформа - Обидва планшета створені на основі платформи Nvidia Tegra 2, обидва мають 1 ГБ оперативної пам'яті і 32 ГБ вбудованої пам'яті (Eee Pad Transformer має дешевшу 16 гігабайтну версію, на відміну від Eee Pad Slider)

Комунікації і порти - Обидва планшета обладнані адаптерами WiFi, Bluetooth, GPS, мають роз'єми mini HDMI і слоти карт пам'яті microSD. Slider має повнорозмірний USB порт, у той час як Transformer пропонує два повнорозмірних USB порту і слот SD тільки після підключення до нього док-станції у вигляді клавіатури.

{LikeAndRead}

Датчики і сенсори - Обидва планшета мають повний набір сенсорів, включаючи акселерометр, гіроскоп, електронний компас і G-сенсор.

Екран - Мені дуже подобається екран Eee Pad Transformer, виконаний за технологією IPS, і має дозвіл 1280х800 пікселів. Він має непогані кути огляду, гарну передачу кольору, високу яскравість і контрастність. Я можу з упевненістю сказати, що це один з кращих екранів, які ви можете побачити в сучасних 10-дюмових планшетах і його можна поставити на один рівень разом екранами з iPad 2 і Samsung Galaxy Tab 10.1. На щастя, Asus Eee Pad Slider обладнаний точно таким же дисплеєм, єдине - у нього трохи більше широка рамка навколо екрану.

{LikeAndRead}

Камери - Обидві таблетки мають 5 МП камеру на задній панелі корпусу без спалаху та 1.3 МП камеру на передній панелі для відео дзвінків і чатів. Якість у обох планшетів зображення не можна назвати ідеальним, але воно знаходиться на цілком пристойному рівні, сильно не поступаючись іншим сучасним планшетів. Що стосується запису відео, то обидва планшета можуть знімати відео формату 720p, але знову ж таки не слід очікувати ідеальної якості зйомки.

Програмне забезпечення - Обидва планшетних ПК працюють під управлінням ОС Android Honeycomb. На момент написання цього матеріалу, на Eee Pad Transformer стоїть операційна система Android 3.2, а на Eee Pad Slider - Android 3.1, але, як відомо, принципових відмінностей між цими версіями не існує, окрім деяких покращень і невеликого збільшення продуктивності в ОС Android 3.2. Під час повсякденного використання, особливої різниці між ними ви не помітите. На обох планшетах встановлено ідентичне програмне забезпечення, у тому числі MyCloud, MyNet, Polaris Office, а також всі стандартні програми ОС Honeycomb.

{LikeAndRead}

Огляд Asus Eee Pad Slider Частина 2 Порівняння з Asus Eee Pad Transformer

Відмінності

Тепер розглянемо особливості, які зможуть допомогти вам вибрати з цих двох планшетів.

Корпус - Схоже, головна відмінність між двома планшетними ПК, це їх форм-фактор.

Eee Pad Transformer - класичний планшетний ПК, як і всі інші, наявні на ринку планшети. Однак, при підключенні до нього док-станції у вигляді клавіатури з трекадом, додатковими портами і акумуляторною батареєю, він перетворюється на якийсь Android нетбук. Слід врахувати, що при цьому вага планшета так само, як і його товщина практично подвоюється.

Eee Pad Slider - має зовсім іншу концепцію, його клавіатура, захована під екранної частиною планшета, може при необхідності висуватися. Тому ви не маєте можливості залишити клавіатуру вдома, так як її неможливо від'єднати, як у Eee Pad Transformer.

{LikeAndRead}

Ще одне зауваження: якість збірки і матеріали обох планшетів на висоті. Мені подобається корпус мого Eee Pad Transformer, він виконаний з якісних матеріалів і не розчарував мене досі. Так само мені сподобався і корпус Eee Pad Slider, який приємно тримати в руках і який виглядає чудово. На відміну від Eee Pad Transformer з його металопластиковим корпусом, корпус у Slider зроблений повністю з пластику, і мені сподобалася його м'яка задня панель і закруглені краї корпусу.

Розміри - Transformer має габаритні розміри 271 x 171 x 12.98 мм, у той час як у Eee Pad Slider вони складають 273 x 180 x 17.7 мм. Якщо відносні відмінності по ширині та довжині не настільки істотні, то по товщині корпусу планшети відрізняються вже досить помітно. Я вважаю, що 40 - відсоткова надбавка у товщині факт досить значний, щоб на нього звернути особливу увагу.

{LikeAndRead}

Огляд Asus Eee Pad Slider Частина 2 Порівняння з Asus Eee Pad Transformer

Вага - Slider важить 886 грам, а Transfomer на 206 грам легше, його вага становить 680 грам. Але, варто зауважити, що разом з док-станцією Eee Pad Transformer важить вже близько 1300 грам.

USB  - У той час як Eee Pad Slider, має повнорозмірний USB 2.0 порт, Eee Pad Transformer позбавлений можливості підключення до нього зовнішніх USB пристроїв. Однак ця проблема вирішується, придбанням спеціального адаптера або док-станції.

Клавіатура і трекпад - Як я вже згадував, Eee Pad Transformer є класичним планшетом, з можливістю підключення до нього зовнішньої клавіатури, в ролі якої виступає док-станція, і яка схожа на класичну клавіатуру нетбука або ноутбука за рахунок наявності на ній сенсорної панелі (трекпада). Slider ж, має вбудовану клавіатуру, але її клавіші розташовані не так зручно, і вона не має сенсорної панелі, або будь-якого іншого пристрою, за допомогою якої можна керувати курсором на екрані планшета.

{LikeAndRead}

Огляд Asus Eee Pad Slider Частина 2 Порівняння з Asus Eee Pad Transformer

Динаміки - Динаміки планшета Eee Pad Transformer розташовані на бічних торцях корпусу і мають середній рівень гучності і якість звучання. У Eee Pad Slider, вони розташовані ззаду, поряд з механізмом висунення клавіатури і вони за якістю і рівнем гучності не краще, ніж у опонента. Таке розташування динаміків може стати проблемою, особливо в шумному місці, особливо якщо планшет буде використовуватися в складеному стані, коли динаміки закриває екранна частина планшета.

Огляд Asus Eee Pad Slider Частина 2 Порівняння з Asus Eee Pad Transformer

Батарея - В середньому Eee pad Transformer може працювати від вбудованої батареї протягом 8 годин безперервного використання в режимі звичайної повсякденної роботи (без підключення док-станції з її додатковою батареєю). Eee Pad Slider, має схожий, але трохи меншим часом безперервної роботи, яке становить від 7 до 7.5 годин.

{LikeAndRead}

А тепер трохи відео.

На цьому відео ви можете порівняти зовнішній вигляд, екран, і клавіатуру і характеристики обох планшетів.

Тут я зупинився на програмному забезпеченні, ціною та інших міркуваннях щодо двох таблеток.

Asus EEE Pad Transformer, до цих пір залишається одним з кращих планшетів на світовому ринку в співвідношенні ціна / якість. WiFi версія планшета з 16 ГБ пам'яті коштує в США близько 400 $, у той час як, за 32 гігабайтну доведеться доплатити ще сотню баксів. Що стосується док-станції, то вона стоїть ще близько 150 доларів.

Eee Pad Slider поки ще не надійшов у продаж, але за наявними на момент написання цього матеріалу відомостями, він буде мати поки одну, 32 гігабайтну версію і ціну близько 550 доларів США. Орієнтовний термін початку продажів - кінець вересня 2011 року.

{LikeAndRead}

Висновок.

Багато ще чого можна сказати про цих двох планшетах, але єдине, на чому я хочу зупинитися і не втомлюся повторювати - це те, що Eee Pad Slider є гібридним пристроєм, в той час як Eee Pad Transformer, без док-станції, виглядає як будь інший класичний планшетний комп'ютер. Slider трохи товщі і помітно важче Трансформера і більшості класичних планшетів, але має клавіатуру і боле широкі можливості підключення зовнішніх пристроїв (які, проте, ми можемо бачити у інших планшетів з більш компактними корпусами, таких як Toshiba Thrive і Acer Iconia Tab A500)

Отже, мені здається, що особливих відмінностей між двома планшетами немає: ви можете однаково добре використовувати Transformer і в розважальних цілях і для роботи, пожертвувавши при цьому компактністю і мобільністю. Eee Pad Slider, практично не поступається старшому братові ні в тому ні в іншому. Звичайно, клавіатура Трансформера краще клавіатури слайдера, але у другого планшета вона завжди під рукою, і її наявність не робить планшет таким важким і громіздким, як це могло б здатися при першому погляді.

{LikeAndRead}

Таким чином, вибирайте самі, що вам більше підходить. Хочу сказати, що мене відразу не вразила концепція висувної клавіатури, ще в лютому, коли я вперше побачив Eee Pad Slider на виставці, і я до сих пір вважаю, що Transformer для мене є оптимальним вибором, тому що разом з док-станцією він мені ідеально підходить для повсякденної роботи.

З іншого строни, я змінив свою думку про планшет Asus Eee Pad Slider, і якщо ви не особливо вимогливі до клавіатури, цей планшет може виявитися для оптимальним варіантом, який поєднує в собі хороші можливості, як для використання його в розважальних цілях, так і для роботи.

{LikeAndRead}

Тому мені здається, що переможцем у цій битві вийде кінцевий споживач, який отримує в своє розпорядження воістину дві відмінні таблетки, які найбільш повно зможуть задовольнити всі його запити та побажання.

Частина 3. Порівняння з Acer Iconia Tab A500

За матеріалами tabletbite.com

Порівняльний огляд Asus Eee pad Transformer і Samsung Galaxy Tab 10.1.

Огляд планшета Hewlett Packard TouchPad.

Огляд Asus Eee Pad Transformer

{/LikeAndRead}