Новий Google Nexus 7 проти Apple iPad mini Порівняльний огляд в числах


Отже, новий семидюймовий планшет компанії Google - Nexus 7 другого покоління надійшов у продаж і цей факт не може не радувати всіх тих, хто з нетерпінням очікував цієї події ще з весни цього року.


Новий Google Nexus 7 проти Apple iPad mini Порівняльний огляд в числах


Багато заявляють, що в особі нового Nexus 7 ми, нарешті, побачили ідеальний компактний планшет, але, тим не менш, чимала частина потенційних покупців схиляється до покупки замість нього, планшета Apple iPad mini. Для тих, хто досі не може вирішити для себе, який з цих планшетів варто купити, наші колеги з androidauthority випустили порівняльний огляд двох пристроїв у вельми оригінальній формі, який я хочу вам сьогодні уявити.

{LikeAndRead}

Отже, Google Nexus 7 зразка 2013 проти Apple iPad mini в числах:

0.9-дюйма

Саме на стільки, екран iPad mini більше екрану планшета Nexus 7. Багато хто вважає, що 7.9-дюймовий екран є ідеальним варіантом для компактного планшета, надаючи ідеальний компроміс між мобільністю та зручністю користування. Однак, більше, зовсім означає краще, про що явно свідчить наступне число.

161 пікселів на дюйм

Екран нового Nexus 7 має щільність упаковки пікселів 323 пікселя на дюйм, а це означає, що на одному погонному дюймі його поверхні уміщається рівно на 161 піксель більше, ніж у екрану iPad Mini. Це величезна різниця (майже в два рази) зумовлена тим, що семидюймовий екран Nexus 7 має дозвіл 1920 х 1200 пікселів, порівняно з роздільною здатністю 1024 х 768 у майже восьмидюймового екрану планшета Apple.

{LikeAndRead}

500 МГц

Це число відображає наскільки робоча частота процесора нового Nexus 7 (чотирьохядерний Snapdragon S4 Pro) вище робочої частоти двоядерного процесора A5, встановленого в iPad Mini і працює на частоті 1 ГГц. І, незважаючи на те, що ні один з пристроїв не має проблем зі швидкістю роботи, запас, як кажуть, зайвим не буває. До речі, в цьому плані обсяг оперативної пам'яті також може грати важливе значення.

1.5 ГБ

Саме на стільки, обсяг оперативної пам'яті нового Nexus 7 (2 ГБ) перевищує обсяг оперативної пам'яті iPad Mini, у якого її всього лише 512 МБ. Повторюся, обидва планшета працюють досить «спритно», але більший обсяг пам'яті дозволяє забезпечити новому планшету Google значно кращу підтримку багатозадачності.

{LikeAndRead}

540 мА / год

А це число свідчить про те, наскільки батарея iPad Mini «могутніше» батареї Nexus 7 (2013). Ємність батареї планшета Apple становить 4490 мА / год, у той час як у Nexus 7 встановлений акумулятор з ємністю 3950 мА / год. Однак сама по собі, ця різниця нічого не означає - при цьому не варто забувати про те, що більший екран iPad Mini споживає більше енергії, а попри те, що батарея нового Nexus 7 має меншу ємність у порівнянні з батареєю його попередника (Nexus 7 першого покоління), час його автономної роботи збільшився майже на 1 годину.

0 мегапікселів

Коли мова заходить про дозвіл основної камери планшета, то тут ви ніякої різниці не помітите. Обидва конкурента мають камери, виконані на базі 5-мегапіксельних сенсорів, а їх фронтальні камери мають дозвіл 1.2 мегапікселя. Якість зображень, звичайно ж буде відрізнятися - воно також залежить від якості об'єктиву і від програмного забезпечення, що використовується для фото та відео зйомки.

{LikeAndRead}

32 ГБ

Саме на стільки, відрізняється максимальний об'єм вбудованої пам'яті, який ви можете отримати, придбавши iPad mini. У той час як Nexus 7 випускається в двох версіях: з 16 і 32 ГБ вбудованої пам'яті, ви можете купити iPad mini з 64 ГБ флеш-пам'яті на борту. Правда, при цьому і ціна планшета буде значно вище.

$ 100

А ось це те, на що ви в першу чергу зверніть увагу при покупці того або іншого планшета. Apple продає свій iPad Mini на 100 доларів дорожче, ніж можна купити Nexus 7, ціна якого (у США) становить $ 229. У 32-гігабайтних моделей різниця в ціні ще більш помітна. Ціна iPad Mini з 32 ГБ пам'яті становить $ 429, що на 160 доларів більше, ніж ціна Nexus 7 з таким же об'ємом вбудованої пам'яті ($ 269).

{LikeAndRead}

Престиж або статус

Це єдине, що ви не зможете виміряти цифрами, і що дуже важко оцінити в певну суму грошей. Незважаючи ні на що, володіння планшетом Apple до цих пір є більш престижним, ніж володіння будь-яким планшетом іншого виробника, не дивлячись ні на різницю в технічних характеристиках ні навіть різницю в співвідношенні ціна / якість.

І я думаю, що знайдеться чимало тих, хто саме з міркувань престижу віддасть перевагу торішню модель планшета Apple більш сучасному і більш дешевому планшету Google. І вони мають на це повне право.

{/LikeAndRead}