Знайдено простий метод root для Nook Tablet, за допомогою завантаження планшета з карти пам'яті SD


Завдяки тому, що компанія Barnes & Noble заблокувала завантажувач свого нового планшета Nook Tablet, його програмне забезпечення досить важко піддається моддингу. Крім того, офіційні оновлення системи блокують раніше отримані на планшеті root права, роблячи цей планшет ще більш незручним, для тих, хто хотів би повністю розкрити всі його можливості.


Знайдено простий метод root для Nook Tablet, за допомогою завантаження планшета з карти пам'яті SD


Однак завдяки довгому і наполегливій праці цілої армії незалежних розробників, нарешті був знайдений простий і витончений спосіб модифікації програмного забезпечення планшета Nook Tablet.

 
Як виявилося, планшет Nook Tablet, як і його попередник, Nook Color при завантаженні операційної системи, в першу чергу звертається до карти пам'яті. Завдяки цьому, можна завантажити з карти пам'яті альтернативне меню відновлення - ClockworkMod Recovery, за допомогою якого можна вже прошивати планшет і встановлювати на нього будь-яке програмне забезпечення.

{LikeAndRead}

Для цього вам буде потрібно всього лише карта пам'яті, на якій має бути як мінімум 50-мегабайтний FAT32 розділ, який повинен розташовуватися на початку карти, і бути первинним, активним і завантажувальним.

Отже, щоб отримати root на Nook Tablet цим способом вам потрібно:

1. Підготувати карту пам'яті за допомогою, наприклад, програми  MiniTool Partition Wizard.

2. Розпакувати в корінь карти пам'яті вміст файлу NT-CWM-SD.zip

3. Вимкнути Nook Tablet і всавіть в нього карту пам'яті

4. Включити планшет. Він завантажиться в ClockworkMod Recovery

5. Скопіювати файл Gapps_and_root.zip на SD карту

6. За допомогою ClockworkMod Recovery прошити файл Gapps_and_root.zip на планшет.

{LikeAndRead}


Після цього, карту пам'яті потрібно вийняти і перезавантажити планшет. Тепер у вас будуть матися і root права на планшеті, і повний набір додатків Google, включаючи Android Market.

Найсвіжішу інформацію про цей метод root і останні версії необхідних файлів ви можете знайти в гілці розробника на форумі xda. 

бновленіе системи 1.4.1. для Nook Tablet позбавляє планшет можливості завантаження програм з Android Market

{/LikeAndRead}