Як встановити всі apk файли на Android пристрій з комп'ютера одним кліком


Багато хто з нас постійно експериментують з прошивками своїх улюблених планшетів або телефонів. Для відновлення даних після прошивки існує безліч відмінних Android додатків, таких як Titanium Backup або Android MP. Навіть програма перенесення файлів Darktremor app2sd дозволяє це робити. Всі вони вміють відновлювати програми з резервних копій, що зберігаються на карті пам'яті, і роблять це чудово.


Як встановити всі apk файли на Android пристрій з комп'ютера одним кліком


Однак серед нас знайдеться достатня кількість любителів зберігати всі програми у вигляді apk файлів на своєму комп'ютері, і яким доводиться щоразу проробляти нудну роботу з встановлення додатків вручну одне за іншим. Ця робота помітно ускладнюється, коли кількість цих додатків обчислюється десятками, а то й сотнями. І ось, один з членів спільноти XDA вирішив спростити цю задачу, створивши власний скрипт, що дозволяє за один раз встановити на пристрій всі ваші apk файли.

{LikeAndRead}

Працювати зі скриптом дуже просто. Головне, щоб всі призначені для установки на пристрій apk файли знаходилися в одній папці, а скрипт вже подбає про все інше. Встановлені цим методом додатки будуть розпізнаватися, як встановлені через Android Market, і система в майбутньому, буде пропонувати оновлення для них.

Отже, що нам знадобиться для встановлення apk файлів з комп'ютера:

1. Скачайте і розпакувати в окрему папку на свій комп'ютер rar файл зі скриптом

2. Всередині цієї папки ви побачите папку apk, в неї ви повинні помістити свої apk файли.

3. Увімкніть на своєму пристрої в Настройки> Програми> Налагодження по USB

{LikeAndRead}

4. Там же дозвольте установку додатків з невідомих джерел.

5. Підключіть свій планшет або телефон до комп'ютера за допомогою USB кабелю.

6. Запустіть на комп'ютері run.bat і дочекайтеся закінчення установки додатків.

Якщо ви хочете встановити програми до папки \ system на своєму пристрої, замість run.bat запустіть run_sys.bat

Увага! Скрипт використовує для своєї роботи програму adb, яка знаходиться в архіві зі скриптом, і на вашому комп'ютері повинен бути встановлений USB драйвер вашого планшета або телефону. Ознайомитися з програмою adb ви можете в цій статті.

{/LikeAndRead}