Як встановити Android на комп'ютер, нетбук або ноутбук


Операційна система Android, розроблена компанією Google c кожним днем стає все більш популярною. На ринку мобільних пристроїв, Android стала основним конкурентом операційної системи iOS для смартфонів iPhone і планшетів iPad, виробництва компанії Apple. Основною перевагою операційної системи Android є те, що вона відноситься до категорії відкритого програмного забезпечення.


Як встановити Android на комп'ютер, нетбук або ноутбук


На відміну від користувачів iPhone, які зламують свої пристрої за допомогою джейлбрейка, щоразу після виходу нової прошивки, користувачі Android цілком легально можуть встановлювати будь-які модифікації операційної системи на свій пристрій.

{LikeAndRead}

Ви можете навіть безкоштовно ознайомитися з системою Android на своєму комп'ютері, нетбуці, або ноутбуці, не купуючи телефон або планшет з цією операційною системою.

Для цього вам достатньо завантажити образ Android Live CD або Live USB, записати його на диск або флеш накопичувач, і влаштувати тест-драйв на своєму комп'ютері. Якщо система вам сподобається, ви можете її встановити на комп'ютер в якості другої операційної системи.

Інструкція:

- Перейти на сайт Android-x86 Project

- Завантажити файл ISO з останньою версією системи.

- Створити завантажувальний диск за допомогою програм для запису дисків, наприклад ImgBurn або Ultra ISO.

{LikeAndRead}

- Помістити компакт диск у дисковод на вашому комп'ютері і завантажити операційну систему Android в режимі Live CD, вибравши перший пункт в завантажувальному меню (Run Android without instalation)

Як встановити Android на комп'ютер, нетбук або ноутбук

За допомогою Live CD, ви також можете встановити систему на ваш комп'ютер як самостійну або альтернативну систему на додаток до вже наявної Windows або Linux.

Завантаживши образ USB диска, ви можете завантажити або встановити Android на вашому комп'ютері і з USB накопичувача.

{/LikeAndRead}