Як встановити Android 41 на планшет Kindle Fire


Як відомо, семидюймовий планшет Amazon Kindle Fire, завдяки своїй ціні в 199 $, отримав велику популярність серед покупців. Однак з появою Google Nexus його слава значно померкла. І не в останню чергу в цьому винен один з основних недоліків цієї непоганий таблетки - застаріла версія операційної системи Android 2.3 Gingerbread, під управлінням якої він досі працює.


інструкції з установки Android 4.0 на Kindle Fire.


Перевантажите планшет, і ви побачите інтерфейс операційної системи Android 4.1.

Примітка:

Якщо у вас не заробив WiFi, бажано дочекатися, поки розробник не випустить наступну збірку прошивки, в якій ця проблема буде впораюся. Якщо ви чекати не хочете, спробуйте наступне:

{LikeAndRead}

Встановіть інші версії додатків SU і SuperUser. Ви можете завантажити їх з сайту AndroidSU.com і встановити на Kindle Fire за допомогою TWRP або ClockworkMod, також як встановлювали файл з додатками Google.

Після чого, потрібно підключити Kindle Fire до комп'ютера, відкрити вікно з командним рядком, перейти в папку з програмою adb (можна скористатися програмою з папки з Kindle Fire Utility) і виконайте такі команди:

adb shell

su

fix-mac.sh

exit

Якщо команда adb shell не працює, спробуйте відключити планшет від комп'ютера і знову підключити його. Також можна ще раз запустити файл install_drivers.bat - деяким це допомагає.

{LikeAndRead}

Прошивка MIUI тепер доступна і для Amazon Kindle Fire

Прошивка Android 4.0 на Kindle Fire (Інструкція)

{/LikeAndRead}