Як розібрати планшет Acer Iconia Tab A100 Інструкція


Вельми непоганий планшет Acer Iconia Tab A100 з семидюймовим екраном, що має дозвіл 1024 x 600 пікселів виконаний на базі двоядерного процесора NVIDIA Tegra 2 і працює під управлінням операційної системи Android 3.2 Honeycomb, яка вже почала оновлюватися до Android 4.0 Ice Cream Sandwich.


Як розібрати планшет Acer Iconia Tab A100 Інструкція


Все це робить його досить популярним серед любителів компактних планшетів. Однак, на жаль, деякі власники цього пристрою скаржаться на низьку чутливість його мікрофона, що призводить до слабкого рівня звуку при спілкуванні за допомогою Iconia Tab A100 в усіх програмах. Тому, якщо ви хочете користуватися цим планшетом для спілкування в мережі, вам доведеться або використовувати зовнішній мікрофон, або розбирати планшет і міняти його внутрішній мікрофон самостійно.

{LikeAndRead}

Слід зауважити, що в другому випадку ви втрачаєте гарантію на свій пристрій. Але якщо вас це не зупиняє, і ви вмієте тримати в руках молоток і гайковий ключ викрутку і паяльник, то сьогодні я хочу вам представити інструкцію з розбирання Acer Iconia Tab A100 від одного з членів форуму Xda-developers, Metallica 4 Life.

І хоча вся інструкція написана англійською мовою, завдяки великій кількості докладних фото, як розібрати планшет, стає ясно практично без слів.

Перш за все, вам потрібно зняти пластикові панелі на торцях планшета. Для цього можна скористатися будь-яким тонким пластиковим інструментом, або як це зробив автор інструкції - власними нігтями.

{LikeAndRead}

Потім потрібно відкрутити п'ять гвинтів, і знову ж за допомогою нігтів акуратно розділити корпус на дві половини. Після чого вам залишиться лише зняти металеву задню кришку (автор пише, що це антена), від'єднати батарею живлення (не забудьте перед розбиранням зберегти всі ваші дані), роз'єднати кілька роз'ємів і відкрутити ще пару гвинтів.

На закінчення, вам потрібно зняти плату поруч з мікрофоном і після цього ви зможете відпаяти мікрофон планшета і замінити його на новий.

{/LikeAndRead}