Як розблокувати завантажувач, отримати root на Nexus 10 і встановити на планшет ClockWorkMod рекавері


Я вже знайомив вас з набором універсальних інструментів, за допомогою якого можна отримати root на Nexus 10, однак, якщо ви плануєте надалі більш тісно ознайомитися зі своїм пристроєм і операційною системою Android, такі речі, як розблокування завантажувача та отримання root, бажано робити вручну.


Як розблокувати завантажувач, отримати root на Nexus 10 і встановити на планшет ClockWorkMod рекавері


Це дає вам краще розуміння процесів, які при цьому відбуваються, а також безцінний досвід роботи з програмами fasboot і adb, який вам напевно стане в нагоді в майбутньому. Готові? Як отримати root і розблокувати завантажувач Nexus 10 по-старому, читайте в наступній інструкції:

Увага! Все що вироблені, ви робите на свій страх і ризик, і ні наш сайт, ні розробники додатків не несуть відповідальності за можливі пошкодження вашого пристрою.

{LikeAndRead}

Вимоги

• На вашому комп'ютері має бути встановлений Android SDK. З інструкцією з його встановлення ви можете ознайомитися в цьому матеріалі.

• На планшеті повинна бути включена опція «Налагодження USB». Зайдіть в меню налаштувань Nexus 10, відкрийте пункт "Про планшет" і швидко натисніть по пункту "Номер збірки» сім разів. У меню, відзначте пункт «Налагодження USB».

Розблокування завантажувача

Увага! При розблокуванні завантажувача, планшет буде скинутий в заводський стан, тому бажано зробити резервні копії ваших даних і додатків.

1. Підключіть ваш Nexus 10 до комп'ютера за допомогою заводського USB кабелю.

{LikeAndRead}

2. Відкрийте вікно командного рядка

3. Введіть таку команду:

fastboot devices

Ви повинні побачити рядок з номером вашого пристрою

4. Введіть команду

fastboot oem unlock

5. Після виконання команди, натисніть кнопку включення планшета для його перезавантаження.

** Якщо ви потім захочете заблокувати завантажувач планшета, ви можете просто ввести в пункті 4 команду: fastboot oem lock

Отримуємо Root на планшеті

1. Заново включите режим налагодження USB на планшеті

2. Завантажте >

останню версію модифікованого рекавері ClockWorkMod recovery для Nexus 10 і помістіть його в папку, в якій у вас встановлена програма ADB 3.Скачайте і скопіюйте файл

{LikeAndRead}

rel= >

CWM-SuperSU-v0.98.zip

на планшет в папку / SDCard

4. Введіть таку команду:

adb reboot bootloader

Планшет перезавантажиться в режим рекавері 5.

Введіть команду:

fastboot flash recovery-clockwork-6.0.1.8-mako.img 6.

Натисніть на кнопку зменшення гучності планшета для вибору Recovery Mode, а потім підтвердіть вибір натисканням на кнопку живлення.

За меню відновлення (рекавері) можна переміщатися за допомогою кнопок гучності, а вибирати пункти - за допомогою кнопки включення. 7.

Виберіть:

install zip from sdcard -> choose zip from sdcard -> CWM-SuperSU-vo.98.zip

8. Поверніться до головного меню і виберіть reboot system now. Після перезавантаження, в списку встановлених на планшет додатків повинна з'явитися програма SuperSU. Запустіть її, натисніть на кнопку «продовжити» і переконайтеся, що установка сталася успішно. Якщо ви все зробили правильно, ви на своєму Nexus 10 отримали root, розблокований завантажувач і встановили на нього альтернативне рекавері..

{LikeAndRead}

{/LikeAndRead}