Як прошити новий Nexus 7 стокової заводської прошивкою Як отримати Root на новому Nexus 7 і встановити н


Ви вирішили прошити свій на сайті Google. WiFi версія Nexus 7 зразка 2013 Має кодове найменування «razor».


Майте на увазі, що першим кроком, який нам потрібно буде зробити - це розблокувати завантажувач (bootloader) вашого Nexus 7.


Примітка: Якщо ви раніше вже розблокували його, то вам «пощастило» - бо за виконання цієї процедури втрачаються всі ваші персональні дані, наявні на планшеті, тому вам перш за все потрібно потурбуватися про резервне копіювання.

Примітка 2: На планшеті з розблокованим завантажувачем досить просто встановлюється модифіковане рекавері звідси. Для цього натисніть на кнопку "Get TWRP for your device" і наберіть у вікні, ім'я планшета (Nexus липня 2013)

{LikeAndRead}

    Скачайте на планшет zip файл з SuperSU з цього поста Google+ (Дзеркало: UPDATE-SuperSU-v1.51.zip для отримання root в Android 4.3)

2. Підключіть планшет до комп'ютера і завантажте його в режим завантажувача (командою adb reboot bootloader або кнопками включення і зменшення гучності).

3. Введіть у вікні командного рядка (терміналі) команду:

fastboot flash recovery ІмяФайлаРекавері.img

4. Тепер ви можете презагрузіть планшет в нове рекавері за допомогою команди:

adb reboot recovery

Крім того в режим рекавері Nexus 7 можна перезавантажити, вимкнувши його повністю і включити натиснувши одночасно й утримуючи кнопки збільшення гучності і включення.

{LikeAndRead}

5. Прошийте zip файл з SuperSU за допомогою TWRP (кнопка Install -> вибрати zip файл зі списку і підтвердити вибір слайдером)

6. Перезавантажте планшет (Кнопки Reboot -> System) і обновіть SuperSU з Play Маркета.

Все, тепер у вас є root на вашому планшеті.

До речі, все вищесказане вірно як для нового Nexus 7, так і для будь-якого іншого пристрою Nexus (в останньому випадку вам просто потрібно інші файли з образом системи та рекавері).

{/LikeAndRead}