Як отримати доступ до прихованих налаштувань на планшеті Nook Tablet


Як ви вже знаєте, кілька днів тому після автоматичного оновлення системи планшета Barnes & Noble Nook Tablet, його користувачі втратили раніше отримані root права і можливість установки додатків з Android Market та інших сторонніх джерел.


Як отримати доступ до прихованих налаштувань на планшеті Nook Tablet


Завдяки розробникам з форуму XDA ця проблема була незабаром вирішена шляхом повернення попередньої версії системи і блокування автоматичного оновлення планшета. А сьогодні я хочу представити вам ще одну розробку з форуму XDA, яка дозволить отримати доступ до прихованих налаштувань планшета.


Досвідчені користувачі знають, що для того, щоб мати можливість встановлювати програми не з Маркета, в налаштуваннях Android пристрої должа бути включена відповідна опція, роздільна установку додатків з невідомих джерел. Однак ця опція в планшеті Nook Tablet прихована. Також прихований і розділ «Розробка» (Development), в якому знаходиться налаштування "USB Debugging" (Налагодження по USB) яка потрібна при отриманні доступу до системних розділам планшета за допомогою adb.

{LikeAndRead}


Отримати доступ до цих та безлічі інших прихованих налаштувань планшета вам допоможе нова утиліта Hidden Settings від розробника brianf21 з форуму XDA.

Найостаннішу версію утиліти ви можете знайти в цій гілці форуму. Розробник обіцяє, що доступ до нових прихованих налаштувань буде додаватися в програму по мірі їх виявлення.

Nook Tablet. Як додати додатки з Маркета на робочий стіл і в бібліотеку. Інструкція.

Nook Tablet. Root, установка Android Market, додатків Google та альтернативної оболонки системи.

{/LikeAndRead}