Як підключити Asus Eee Pad Transformer до Інтернет через Ethernet кабель


Багато, читаючи заголовок статті здивуються, - Навіщо підключати планшет до мережі через кабель, коли є можливість підключитися через WiFi або 3G?


Як підключити Asus Eee Pad Transformer до Інтернет через Ethernet кабель


Так, підключатися до мережі через WiFi набагато зручніше - планшет не прив'язаний проводом до розетки або роутера, і у вас повна свобода пересувань. Тим не менш, навіщо відмовлятися від можливостей високошвидкісного підключення до мережі вдома або в офісі, коли потрібно завантажити на планшет великий файл або пограти в онлайн ігри, а більш повільне бездротове з'єднання або слабкий сигнал не дозволяє вам комфортно це робити.

Як відомо, останні версії операційної системи Android, мають розширену підтримку режиму USB-Host для підключення до планшетів різної периферії - клавіатури, миші, жорстких дисків і т.п. Тому ви можете використовувати USB - RJ45 адаптер, який коштує дуже недорого і підключати за допомогою нього свій Asus Eee Pad Transformer до інтернету через Ethernet.

{LikeAndRead}

Але не все так просто. Якщо ви підключите USB - RJ45 адаптер до планшета, нічого не відбудеться. Чому? Тому що в системі немає драйверів для такого типу пристроїв. Але завдяки одному з членів співтовариства XDA - Quiethinker, який люб'язно надав драйверів для Android 3.2 Honeycomb, ми можемо підключати свій Eee Pad Transformer до мережі за допомогою Ethernet.

Отже, почнемо. Вам знадобиться:

1. USB - RJ45 адаптер

2. Zip-файл з драйверами USB_Ethernet_DriverPack.v0.1. [Quiethinker]. Zip

3. Скачаний Zip-файл скопіюйте на карту пам'яті і встановіть на планшет за допомогою recovery.

Після установки файлу, запустіть емулятор терміналу і введіть наступні команди:

{LikeAndRead}

su

usb_ethernet

Увага! Ці команди потрібно буде вводити кожного разу після перезавантаження або вимикання планшета.

Так як Android 3.2 Honeycomb не має повної підтримки Ethernet, то Ethernet з'єднання може не бажано запускати спільно з WiFi підключенням, і деякі програми можуть не розпізнати наявність підключення до Інтернет через Ethernet кабель.

Останню версію драйверів USB - Ethernet і додаткову інформацію про підключення вашого Asus Eee Pad Transformer до інтернету через Ethernet ви можете знайти в гілці розробника драйверів на xda форумі.

Як вирішити проблему з відтворенням Flash відео в Asus Eee Pad Transformer.

{LikeAndRead}

{/LikeAndRead}