Як організувати багатовіконний запуск програм на планшеті Samsung Galaxy Note 101 Інструкція


Ви напевно знаєте, що власники смартфонів компанії Samsung Galaxy S III і Galaxy Note II мають можливість користуватися такою зручною функцією, як запуск додатків в багатовіконному режимі.


Як організувати багатовіконний запуск програм на планшеті Samsung Galaxy Note 101 Інструкція


Ця функція з'явилася на Galaxy S III після оновлення його до Android 4.1.2. На жаль, власники планшетів Galaxy Note 10.1, незважаючи на те, що на великому екрані працювати з декількома програмами одночасно набагато зручніше, поки позбавлені такої можливості. Але, як виявилося - це можна поправити.

Завдяки незалежному розробнику Leppin, з форуму XDA-Developers, що створив для цього спеціальну програму, можна організувати на планшеті Galaxy Note 10.1 запуск додатків в багатовіконному режимі. І сьогодні я розповім вам, як це можна зробити.

{LikeAndRead}

Увага! Все що ви робите, ви робите на свій страх і ризик. Ні наш сайт, ні розробник цього методу не несуть відповідальності за можливі пошкодження програмного забезпечення вашого планшета.

Вимоги:

• Планшет Samsung Galaxy Note 10.1 c root правами.

• Менеджер файлів з можливістю Root доступу до системних папок (Total Commander, ES Провідник і пр.)

• Можливість встановлення програм з невідомих джерел. Щоб включити її, перейдіть в меню Налаштування -> Захист і включіть опцію "Невідомі джерела".

• Windows ПК з останньою версією Java і Microsoft. NET Framework 2.0 або вище.

• USB драйвери Samsung.

{LikeAndRead}

• Програмне забезпечення для вилучення вмісту стислих файлів (7-Zip, Winrar і т.п).

• Додаток Titanium Backup, встановлене на вашому планшеті.

• MultiWindowsAPKModifier від розробника Leppin

Інструкція

Ідея методу полягає тому, що потрібно витягти з планшета APK файли додатків, які ви хочете запускати в багатовіконному режимі, обробити їх програмою MultiWindowsAPKModifier на комп'ютері, а потім встановити програми на планшеті заново. Після чого ви отримаєте можливість запускати ці програми в багатовіконному режимі.

1. Зробіть резервну копію додатків за допомогою Titanium Backup.

2. За допомогою менеджера файлів з root доступом, перейдіть в папку, де знаходиться потрібне вам додаток (або програми). Ви можете знайти програми в папках / data / app. Системні програми знаходяться в папці / system / app.

{LikeAndRead}

3. Скопіюйте потрібні apk файли в папку / sdcard на вашому планшеті

4. Підключіть Galaxy Note 10.1 до комп'ютера за допомогою USB кабелю і скопіюйте ці apk файли на комп'ютер.

5. Закрийте програму Samsung Kies якщо воно було запущено на комп'ютері.

6. Розпакуйте вміст завантаженого ZIP файлу MultiWindowsAPKModifier.

7. Усередині витягнутої папки, ви знайдете MultiwindowsAPKModifier.exe. Клацніть правою кнопкою миші по ньому і виберіть "Запуск від імені адміністратора" з контекстного меню.

8. Виберіть apk файли, які ви копіювали на комп'ютер у кроці 4.

9. Виберіть шлях призначення, куди будуть поміщені модифіковані додатки (бажано окрему, нову папку, щоб зберегти оригінали додатків).

{LikeAndRead}

10. Запустіть обробку, натиснувши на зелену кнопку в лівому верхньому кутку вікна програми. Модифіковані додатки будуть поміщені в папку, вибрану вами у пункті 9.

11. Скопіюйте оброблені apk на свій Galaxy Note 10.1 в папку / sdcard.

12. Видаліть оригінальні версії додатків на планшеті. Щоб зробити це, ви повинні спочатку примусово зупинити кожне з додатків в розділі «Додатки» меню налаштувань планшета. Тапніте по потрібного додатка, зітріть його дані, очистіть кеш, натисніть на кнопку «Примусова зупинка», після чого видаліть його apk файл з папки / data / app або папки / system / app.

Будьте обережні, щоб не видалити важливі для роботи вашої системи додатки.

{LikeAndRead}

13. Установка модифіковані аpk файли. Звичайні програми встановлюються простим запуском apk файлу за допомогою менеджера файлів. Системні програми потрібно скопіювати в папку / system / app.

Якщо ви зраджували хоча б одне з системних додатків, перезавантажте планшет.

14. Відновіть дані додатків, які ви модифікували за допомогою Titanium Backup. НЕ відновлюйте самі програми!

Якщо ви все зробили правильно, ваш планшет Galaxy Note 10.1 зможе запускати модифіковані додатки в багатовіконному режимі, подібно до того, як це роблять Galaxy Note II і Galaxy S III після оновлення до Android 4.1.2.

Якщо щось пішло не так, ви можете просто відновити свої оригінальні додатки разом з їхніми даними з резервної копії за допомогою Titanium Backup. Перезавантажте планшет, якщо ви відновлювали системні програми, після чого все повернеться до первісного стану.

{LikeAndRead}

Найсвіжішу версію MultiWindowsAPKModifier ви можете знайти в гілці розробника на форумі XDA-Developers.

{/LikeAndRead}