Як оновити Nexus 7 або інший планшет на нову версію Andrоid без втрати root прав [Інструкція]


Як ви вже знаєте, компанія Google недавно випустила нову версію операційної системи Android 4.1.2, яка вже почала надходити на планшет Nexus 7 і деякі інші пристрої, такі як смартфони Galaxy Nexus.


Як оновити Nexus 7 або інший планшет на нову версію Andrоid без втрати root прав [Інструкція]


Оновлення містить таку довгоочікувану багатьма власниками Nexus 7 опцію, як можливість повороту робочого столу в ландшафтну орієнтацію, деякі незначні зміни в роботі з повідомленнями, а також подальше збільшення продуктивності та стабільності роботи системи.

Однак, тим власникам планшета, які встигли отримати на ньому root права і встановити кастомними рекавері слід знати, що після оновлення з Android 4.1.1 до Android 4.1.2, вони будуть втрачені.

{LikeAndRead}

І якщо кастомними рекавері доведеться встановлювати на планшет заново, то root права можна зберегти, для чого існує спеціальний додаток.

І сьогодні я вам хочу представити інструкцію з встановлення нової версії Android на планшет Nexus 7 без втрати root прав. Майте на увазі, що хоча цей метод працює на всіх пристроях, конкретні дії можуть трохи відрізнятися як для різних пристроїв, так і у випадку, якщо на планшеті або телефоні встановлена кастомними прошивка, така, як наприклад, CyanogenMod 10.

Як зберегти Root права при оновленні Android

Для того щоб зберегти root права на вашому планшеті або телефоні, вам буде потрібно додаток OTA RootKeeper, яке має бути встановлено на пристрій перед тим, як ви будете встановлювати на нього нову версію операційної системи.

{LikeAndRead}

OTA RootKeeper можна безкоштовно завантажити з Google Play Маркета. При першому запуску програми вам буде запропоновано надати йому root права. Щоб надати їх, натисніть на кнопку «yes».

Потім, вам необхідно натиснути на велику кнопку головного вікна програми, на якій є напис «Protect Root». Після чого, пункт «Protected su copy available»Повинен відзначитися« пташкою ».

Все, тепер ви можете спокійно встановлювати на планшет нову версію операційної системи. Після оновлення root права і альтернативне рекавері, таке як ClockWorkMod або TWRP будуть загублені.

Встановлюємо оновлення

Якщо ви бачите повідомлення про наявність оновлення, то для установки нової версії системи, вам достатньо просто клікнути по цьому повідомленню.

{LikeAndRead}

Якщо планшет не знаходить оновлення автоматично, то перевірити його наявність вручну можна в меню налаштувань, в розділі «Про планшеті".

Крім того, можна перейти в розділ управління додатками, очистити дані Google Services Framework і перезавантажити планшет - багатьом пристроям цей трюк допомагає "побачити" наявність автоматичного оновлення.

І, нарешті, ви можете завантажити оновлення Android 4.1.2 для Google Nexus 7 з сервера Google самостійно і встановити його за допомогою TWRP або ClockWorkMod рекавері.

Відновлюємо Root

Після того, як ви встановили на планшет нову версію операційної системи, для того щоб відновити загублені root права, нам знову знадобиться додаток OTA RootKeeper.

{LikeAndRead}

Запускаємо його знову і вибираємо опцію «Restore Root»

Все. Тепер у вас знову є root на вашому пристрої, і ви знову можете користуватися додатками, для яких потрібні root права, такими як, наприклад, Titanium Backup.

Встановлюємо альтернативне рекавері

Альтернативне, або «модифіковане» рекавері дозволяє робити повну резервну копію поточної прошивки планшета або телефону разом з додатками та даними користувача, встановлювати оновлення системи і різні патчі, робити скидання до заводських налаштувань і багато іншого.

Після того, як ви отримали root на Nexus 7, встановити альтернативне рекавері вам не складе труднощів.

{LikeAndRead}

Для цього, встановіть з Play Маркета безкоштовний додаток GooManager, запустіть його, і з меню виберіть опцію "install OpenScript Recovery»

Після чого, програма завантажить і встановить останню версію TWRP рекавері на ваш планшет.

Крім того, в будь-який момент ви можете перезавантажити планшет в режим рекавері за допомогою цієї ж програми - для цього виберіть опцію "Reboot Recovery»

Резервне копіювання без root прав за допомогою Ultimate Backup Tool

Pimp My ROM - настройка і установка величезної кількості твіков на будь-які Android пристрої

{/LikeAndRead}