Андроїд планшет Lenovo ThinkPad для бізнес-користувачів


Що вийде, якщо взяти планшетний комп'ютер Lenovo IdeaPad K1 і адаптувати його для потреб професійного використання?


Андроїд планшет Lenovo ThinkPad для бізнес-користувачів


Швидше за все, у вас вийде 10 - дюймовий Android планшет Lenovo ThinkPad, який створювався спеціально для бізнес-користувачів.

Планшет Lenovo ThinkPad має такі ж основні характеристики, як і його попередник: 10.1 - дюймовий сенсорний екран з роздільною здатністю 1280х800 пікселів, двоядерний процесор NVIDIA Tegra 2 з тактовою частотою 1 ГГц, WiFi, HDMI, можливість підключення до 3G, до 64 гігабайт внутрішньої пам'яті і операційну систему Android 3.1.

Але, крім цього, планшет має деякі особливості, які включають в себе чутливе до натиснення перо «Think Pad Tablet» і чохол з вбудованою в нього клавіатурою, що підтримує фірмову систему Lenovo TrackPoint.

{LikeAndRead}

Так само, як і Андроїд планшет Андроїд планшет Lenovo ThinkPad для бізнес-користувачів  Андроїд планшет Lenovo ThinkPad для бізнес-користувачів   Андроїд планшет Lenovo ThinkPad для бізнес-користувачів  

Купити планшетний комп'ютер Lenovo ThinkPad можна буде у серпні, і його ціна буде стартувати з позначки в 499 $ США. В інших країнах продажі почнуться в четвертому кварталі 2011 року.

{/LikeAndRead}