Samsung Galaxy Tab 77 проти HTC Flyer Порівнюємо незрівняне


Ви вже чули про новий планшеті Samsung Galaxy Tab 7.7? Це нова модель Android планшета від компанії Samsung, з нестандартним 7,7 - дюймовим екраном і операційною системою Honeycomb 3.2 на борту. Як і його старший брат, Galaxy TAb 10.1, він один з найбільш тонких і легких планшетів в світі, і володіє вельми непоганий начинкою, що обіцяє йому непогану популярність серед покупців.


Samsung Galaxy Tab 77 проти HTC Flyer Порівнюємо незрівняне


Сьогодні ми хочемо порівняти цю новинку від Samsung з ще одним оригінальним Android планшетом HTC Flyer, який з'явився у продажу ще навесні, і який досі викликає живий інтерес покупців до «своєї персони». Тому, давайте подивимося, на достоїнства і недоліки обох планшетів більш пильним поглядом.

{LikeAndRead}

Для початку давайте розглянемо дизайн.

У першу чергу слід зауважити що цього разу, компанія Samsung знову перевершила саму себе, розробивши найтонший у світі 7 - дюймовий планшет, з товщиною корпуса всього 7.89 мм. Це просто неймовірно, як їм вдалося вмістити всю начинку в маленькому корпусі семидюймового планшета і при цьому домогтися ваги 335 грам.

Samsung Galaxy Tab 77 проти HTC Flyer Порівнюємо незрівняне

Без сумніву, тут переваги на боці Samsung Galaxy Tab 7.7, так як планшет HTC Flyer має товщину корпуса майже в два рази більше - 13.2 мм і важить 420 грам. Якість виконання корпусу і збірки, у обох претендентів на висоті. Жоден з планшетів не виглядає дешево, обидва вселяють довіру своїм зовнішнім виглядом.

{LikeAndRead}

Samsung Galaxy Tab 77 проти HTC Flyer Порівнюємо незрівняне

Обидва планшета мають корпус, виконаний з алюмінієвого сплаву, який забезпечує надійність і елегантний зовнішній вигляд. HTC Flyer має тільки один колір корпусу, в той час як новий Galaxy Tab може поставлятися і в корпусі сірого кольору.

Переможець: Samsung Galaxy Tab 7.7

Наступним на черзі у нас буде екран.

Samsung Galaxy Tab 7.7 - Перший у світі планшет, обладнаний екраном з матрицею Super AMOLED Plus, яка забезпечує йому підвищену чіткість, живі й соковиті кольори, а також велику яскравість зображення. Екран має розмір 7.7 дюймів по діагоналі і роздільну здатність в 1280 х 800 пікселів з щільністю 196 пікселів на дюйм. Ємнісна сенсорна панель екрану Galaxy Tab 7.7 підтримує технологію мультитач.

{LikeAndRead}

Samsung Galaxy Tab 77 проти HTC Flyer Порівнюємо незрівняне

Планшет HTC Flyer має LCD екран більш традиційного розміру - 7 дюймів по діагоналі і роздільною здатністю 1024 х 600 пікселів. Сенсорна панель екрану планшета Flyer також підтримує мультитач, але крім цього ще має підтримку активного стилуса, чутливого до сили натискання на екран, що зовсім не часто зустрінеш у сучасних планшетних комп'ютерах.

Незважаючи на відсутність підтримки активного стилуса, в цій категорії явним лідером є планшет Samsung Galaxy TAb 7.7, завдяки практично ідеального якості зображення.

Камера

Хоча камера зовсім не вирішальний фактор при виборі планшетного комп'ютера, і поки жоден з них не може похвалитися відмінною якістю фото та відеозйомки, давайте все ж зупинимося на технічних характеристиках відеокамер планшетів.

{LikeAndRead}

Samsung Galaxy Tab 7.7 має 3-мегапіксельну камеру на задній панелі, з роздільною здатністю 2048? 1536 пікселів, автофокусом і LED спалахом. Також планшет обладнаний 2-мегапіксельною камерою на передній панелі, яка призначена для відеодзвінків і підтримує запис відео у форматі 720p.

Samsung Galaxy Tab 77 проти HTC Flyer Порівнюємо незрівняне

HTC Flyer має задню камеру більшого дозволу, з 5 мегапіксельною матрицею (2592 x 1944 пікселів), автофокусом і світлодіодним спалахом. Передня камера планшета HTC має матрицю в 1.3 мегапікселя і також підтримує відеозапис з якістю 720p.

Завдяки задній камері більш високого дозволу, переможцем у цій категорії можна назвати планшет HTC Flyer.

{LikeAndRead}

Комунікаційні можливості.

Тут обидва планшета ідентичні. Обидва з них мають підтримку Bluetooth, WiFi, USB, A-GPS, а також 3G/4G.

Швидкодія

Планшет Samsung Galaxy Tab 7.7 обладнаний двоядерним Cortex-A9 процесором Exynos з графічним прискорювачем Mali-400MP і тактовою частотою 1.4 ГГц. Об'ємом оперативної пам'яті планшета - 1 гігабайт. Тому його відразу ж можна визначити в переможці, так як планшет HTC має одноядерний процесор з частотою 1.5 ГГц і 1 гігабайт оперативної пам'яті. Крім того, HTC Flyer працює під управлінням операційної системи Android 2.3, яка була розроблена ще для мобільних телефонів, тому ніяк не може змагатися з ОС Android 3.2 Honeycomb, встановленої на Samsung Galaxy Tab 7.7, і яка спеціально оптимізована для роботи на планшетних ПК і володіє підвищеною продуктивністю.

{LikeAndRead}

Зберігання

Що стосується внутрішньої флеш пам'яті, то планшет Samsung має 3 модифікації: 16/32/64 ГБ. Планшет HTC Flyer поставляється в двох варіантах: з 16 ГБ і 32 ГБ внутрішньої пам'яті. Обидва планшета мають слот для карт пам'яті micro SD, за допомогою яких можна розширювати внутрішню пам'ять планшетів.

І останнє про обладнання - батарея.

І тут Samsung Galaxy Tab 7.7 не перестає дивувати, він обладнаний акумуляторною батареєю, ємністю 5100 мАч, яка забезпечує планшету до 10 годин безперервної роботи, що є більш ніж прекрасним результатом для 7-дюймового планшета. HTC Flyer має менш ємну батарею в 4000 мАг, яка здатна забезпечити роботу планшета протягом всього лише 4 годин.

{LikeAndRead}

Програмне забезпечення.

Як ми вже згадували, Samsung Galaxy Tab 7.7 має операційну систему Android Honeycomb 3.2, яка оптимізована для роботи на планшетах з екраном менше 10 дюймів і має підвищену, у порівнянні з більш ранніми версіями Android, продуктивність. У порівнянні з операційною системою Android Gingerbread, встановленої на HTC Flyer, Honeycomb 3.2 виглядає набагато більш швидкої і зручної в роботі. Обидва планшета мають фірмові оболонки над операційною системою: Touch Wiz у планшета Samsung і HTC Sence у планшета Flyer, яка оптимізована для роботи з активним цифровим стилусом. Обидва планшета мають доступ до Android Market і набір додатків, необхідний для повсякденної роботи.

{LikeAndRead}

Samsung Galaxy Tab 77 проти HTC Flyer Порівнюємо незрівняне

У той час як, основний упор в програмному забезпеченні HTC Flyer зроблений на роботу з активним стилусом і ви можете робити з допомогою нього рукописні нотатки та ескізи на екрані, і зберегти їх разом з голосовими позначками, в планшетному комп'ютері Samsung Galaxy Tab 7.7 є набір програмного забезпечення для корпоративних користувачів (VPN, Cisco WebEx, EAS IT Policy).

Висновки.

Після розгляду обох планшетів можна прийти до однозначного висновку, що Samsung Galaxy Tab 7.7 перемагає свого конкурента практично у всіх категоріях. Він компактніше і легше, має більш потужним процесором і величезним об'ємом оперативної пам'яті, його батарея здатна забезпечити майже вдвічі більший час автономної роботи. А чудовий Super AMOLED Plus екран є кращим екраном серед сучасних планшетів.

{LikeAndRead}

Єдиною перевагою планшета HTC Flyer є краща камера і підтримка активного стилуса, яка потрібна далеко не кожному покупцеві.

Samsung Galaxy Tab 77 проти HTC Flyer Порівнюємо незрівняне

Що стосується ціни, то на момент написання статті, ціна планшета Samsung Galaxy Tab 7.7 оголошена в межах 699 євро (невідомо, про яку саме конфігурації йдеться), а стартова ціна планшета HTC Flyer cоставляет 499 євро. Чи варті всі переваги планшета Samsung 200 євро, вирішувати покупцям, і мені чому - то здається, що більшість з них дадуть відповідь на це питання ствердно.

{/LikeAndRead}