Samsung Galaxy Tab 70 Plus тест швидкодії


Днями нова таблетка Samsung Galaxy Tab 7.0 Plus надійшла в продаж в Америці. Планшет є продовженням лінійки семидюймових планшетів компанії Samsung і деякі вважають його всього лише більш компактною копією планшета Galaxy Tab 10.1.


Samsung Galaxy Tab 70 Plus тест швидкодії


Але це думка абсолютно помилково. Найголовніше їх відмінність після розмірів екрану і корпусу - це те, що в новому планшеті встановлений зовсім інший процесор. І це двоядерний процесор Samsung Exynos, що працює на частоті 1.2 Ггц. Багатьом з нас було б цікаво дізнатися, що ж собою являє новий планшет і його процесор в плані швидкодії.

Поки всі покупці знаходяться в захваті від обновки і відзначають відмінну якість екрану, зручний і швидкий інтерфейс Samsung TouchWiz UX і тривалий час роботи від батареї. За суб'єктивними відчуттями планшет Samsung Galaxy Tab 7.0 Plus дуже швидкий - всі стандартні програми працюють дуже спритно.

{LikeAndRead}

А що ж показують тести швидкодії нової таблетки Samsung? Сьогодні в мережі з'явилися результати його тестів в програмі Quadrant, яку традиційно використовують для оцінки продуктивності Android планшетів і смартфонів. Ось ці результати, і вони підтверджують, що Tab 7.0 Plus дуже швидкий планшет:

Samsung Galaxy Tab 70 Plus тест швидкодіїЯк видно, планшет набирає більш ніж 3700 балів. Якщо порівнювати його зі стоковим Galaxy SII, то останній показує результат в межах 2900 - 3300. А що щодо Galaxy Tab 10.1? Якщо його не розганяти, то на стокової прошивці топовий планшет Samsung в програмі Quadrant може набрати всього лише близько 2000 балів.

{LikeAndRead}

Повторні тести Galaxy Tab 7.0 Plus в програмі Quadrant показали, що результати стабільно знаходяться в межах від 3600 до 3800 балів.

Цікаво порівняння результатів з Galaxy SII, який має такий же чіпсет Exynos, як і Tab 7.0 Plus. Такий відрив у результатах в черговий раз свідчить про те, що операційна система Honeycomb, встановлена на планшеті краще оптимізована для двоядерних планшетів і використання апаратного прискорення, яке пропонує новий двоядерний процесор Samsung.

Як відомо, планшет Galaxy Tab 7.0 Plus володіє компактним корпусом, малою вагою і якісним екраном. Серед достоїнств таблетки слід також відзначити наявність слота для карт пам'яті microSD, а серед недоліків - його досить високу ціну, яка стартує з позначки в 400 $ США за 16 гігабайтну версію.

{LikeAndRead}

{/LikeAndRead}