Root, unroot для Samsung Galaxy Tab 89 у Android 3x Honeycomb і установка ClockworkMod Recovery інструкціях


Досвідчені користувачі Android знають, що без Root, unroot для Samsung Galaxy Tab 89 у Android 3x Honeycomb і установка ClockworkMod Recovery інструкціях


Тому, перше, що вони роблять після покупки планшета - це отримують на ньому права користувача root. І в цьому плані власникам планшета Samsung Galaxy Tab 8.9 пощастило. Отримати root права на цьому планшеті досить просто, і як це зробити я вам розповім в наступній інструкції:Для отримання root на Galaxy Tab 8.9 нам буде потрібно:

- Комп'ютер з встановленими на ньому драйверами планшета, які разом з програмою Samsung Kies можна скачати за цією адресою.

- Файл  root_original.zip


Інструкція з отримання root для Samsung Galaxy Tab 8.9

Увага! Все що ви робите, ви робите на свій страх і ризик. Наш сайт не несе відповідальності за можливі пошкодження вашого планшета.

{LikeAndRead}

1. Встановіть на комп'ютер програму Samsung Kies і драйверів планшета.

2. Підключіть планшет до комп'ютера через USB і скопіюйте файл root_original.zip на карту пам'яті планшета (це та папка, яка буде відкрита на планшеті після його підключення до комп'ютера)
Ви можете також відправити цей файл по електронній пошті на планшет, прикріпивши його до листа. На планшеті вам потрібно буде відкрити отриманий лист і зберегти прикріплений файл у sdcard.

3. Вимкніть ваш Galaxy Tab 8.9

4. Увімкніть планшет, одночасним натисканням на кнопку зменшення гучності (права сторона клавіші гучності) і кнопку включення живлення. Не відпускайте ці кнопки приблизно 15 секунд, поки на екрані не з'являться дві іконки.

{LikeAndRead}

5. Відпустіть кнопки і ще раз натисніть кнопку зменшення гучності для вибору режиму відновлення «Recovery Mode» (значок із зображенням коробки)

6. Увійдіть в режим відновлення, натиснувши на кнопку збільшення гучності (ліва сторона клавіші гучності).

7. За допомогою кнопок регулювання гучності перейдіть до пункту "Apply update from / sdcard" і виберіть його, натиснувши на кнопку включення планшета.

8. У списку, перейдіть до файлу файлу root_original.zip і виберіть його за допомогою кнопки включення планшета.

9. Підтвердіть вибір файлу і після закінчення його прошивки перевантажите планшет, вибравши пункт «Reboot system now»

{LikeAndRead}


Після того, як планшет завантажиться, встановіть з Маркета додаток SuperUser і на цьому процедура отримання root для Samsung Galaxy Tab 8.9 закінчена.

Написано:

Якщо ви вирішили позбутися root прав, для того щоб віддати планшет в сервіс або з якихось інших причин, то в цьому випадку нам потрібно всього лише встановити з Маркета будь-яку програму - емулятор терміналу, наприклад Android Terminal Emulator, запустити її і в розпочатому вікні ввести наступні команди:

su

mount-o remount, rw / system

rm / system / bin / su

umount-o remount, ro / system

exit

Все. Для повного знищення слідів, колишніх root прав можете ще про всяк випадок видалити з планшета додаток SuperUser.

{LikeAndRead}

Установка ClockworkMod Recovery


Альтернативне меню відновлення ClockworkMod Recovery призначене для створення резервних копій системи, відновлення планшета з резервних копій, очищення даних (кешу і Dalvik кешу), установки прошивок і багато чого іншого.

Процес установки ClockworkMod recovery дуже схожий на описану вище процедуру отримання root:

1. Скачайте файл Overcome_CWM_Recovery_v5.1.2.6_P73xx і скопіюйте його в папку sdcard вашого планшета

2. Завантажте планшет в режим recovery а потім виберіть режим відновлення, як описано в пунктах 3 - 5 інструкції отримання root

3. За допомогою кнопок регулювання гучності перейдіть до пункту "Apply update from / sdcard" і виберіть його, натиснувши на кнопку включення планшета.

{LikeAndRead}

4. У списку, перейдіть до файлу Overcome_CWM_Recovery_v5.1.2.6_P73xx і виберіть його за допомогою кнопки включення планшета.

5. Підтвердіть вибір файлу і після закінчення його прошивки перевантажите планшет, вибравши пункт «Reboot system now»

Якщо ви після перезавантаження ввійдете в режим recovery, ви побачите альтернативне меню відновлення CWM Recovery. Тепер можна зробити резервну копію планшета і ви готові до установки на свій Galaxy Tab 8.9 альтернативних прошивок.

 

{/LikeAndRead}