Root права для Acer Iconia Tab A100 Інструкція


Як тільки планшет Acer Iconia Tab A100 з'явився у продажу, багато його щасливі власники задумалися про те, як отримати root права на ньому. Методи, за допомогою яких можна отримати root права для Acer Iconia Tab A500 на новому планшеті не працюють, і незалежним розробникам довелося придумувати свій, оригінальний спосіб отримання root для Acer Iconia Tab A100.


Root права для Acer Iconia Tab A100 Інструкція


Сьогодні ми вам розповімо, як отримати root права для нового планшета Acer c допомогою Windows комп'ютера.

Інструкція з отримання root для Acer Iconia Tab A100.

1. Перш за все нам потрібно завантажити і встановити драйвери планшета для Windows. Завантажити драйвер Acer Iconia Tab A100 можна тут:

{LikeAndRead}

http://depositfiles.com/files/zgn1xxj2l

2. Встановіть на комп'ютер програму adb, слідуючи цій інструкції: su-2.3.2-efgh-bin-signed.zip

4. Розпакуйте файл su з завантаженого zip файлу в корінь внутрішньої пам'яті планшета, в папку sdcard. Ще раз переконалися, що файл знаходиться не на зовнішній SD карті.

5. Включіть в налаштуваннях планшета, в розділі додатків опцію «налагодження по USB» і підключіть планшет до комп'ютера.

6. Переконайтеся, що драйвери планшета встановлені і комп'ютер розпізнає планшет, запустіть вікно командного рядка, як описано в інструкції з встановлення та налаштування adb, і виконайте команду:

{LikeAndRead}

adb shell

7. На екрані з'явиться підказка у вигляді значка "$", Введіть наступні команди:

/ System / bin / cmdclient ec_micswitch '`mount-o remount, rw / system`'

/ System / bin / cmdclient ec_micswitch '`cat / mnt / sdcard / su> / system / xbin / su`'

/ System / bin / cmdclient ec_micswitch '`chmod 6755 / system / xbin / su`'

8. За допомогою файлового менеджера, такого як Root Explorer, або Total Commander, переконайтеся, що файл su присутній в папці / system / xbin / вашого планшета і встановіть з маркету програму superuser.

Перевірити наявність root прав ви можете, наприклад, за допомогою програми Titanium Backup. Не забудьте встановити ще й додаток busybox.

{LikeAndRead}

Написано 07.02.2012: З'явився більш простий спосіб отримання root, без використання adb. Ознайомитися з ним ви можете в цій статті.

{/LikeAndRead}