Root і unroot для Transformer Prime в один клік Інструкція


Початок року ознаменувався безліччю хороших новин для власників першого чотирьохядерного планшета Asus Transformer Prime. Компанія Asus пообіцяла розблокувати завантажувач планшета, випустила оновлення операційної системи, що виправляє деякі помилки і оголосила про швидкий випуск поновлення Android 4.0.


Root і unroot для Transformer Prime в один клік ІнструкціяОднак поряд з хорошими були і не дуже приємні новини: чи не розв'язувана проблема з GPS і зниклі після останнього оновлення root права. І якщо з проблемою GPS впоратися, схоже, буде неможливо, то другий питання вирішилося досить швидко. Вчора з'явилася утиліта, що дозволяє отримувати root для Asus Transformer Prime буквально в один клік.


{LikeAndRead}

Завдяки незалежним розробникам, з команди @ TeamAndIRC був не просто розроблений простий спосіб отримання root для чотириядерного Transformer Prime - розроблена ними утиліта дозволяє в один клік як отримувати root права, так і відмовлятися від них (робити unroot).

Крім того, є відомості, що утиліта, схоже, дозволяє отримувати root і робити unroot і на оригінальному, двоядерному Asus Eee Pad Transformer.

Отримання root і unroot за допомогою viperMOD Primer Tool досить проста процедура:

Все що вам необхідно, це комп'ютер з операційною системою Windows. Вам навіть не буде потрібно встановлювати на ньому Android SDK і програмою ADB.

{LikeAndRead}

Все що вам потрібно буде зробити, це всього лише:

1. Завантажити архів з утилітою і розпакувати його в окрему папку

2. Підключити планшет до комп'ютера і встановити (або оновити) його драйвери з папки з утилітою.

3. Запустити viperMOD Primer Tool.exe і виберать потрібну дію: root або unroot

4. Готово!

Отримати додаткову інформацію та завантажити останню версію утиліти ви можете в цій гілці форумом RootzWiki. Майте на увазі: все, що ви робите, ви робите на свій страх і ризик і ні наш сайт, ні розробники утиліти не несуть відповідальності за можливі проблеми з вашим планшетом.

Як створити резервну копію та відновити Android телефон або планшет за допомогою Titanium Backup

{LikeAndRead}

{/LikeAndRead}