Root для Sony Xperia Tablet S після оновлення до Android 41 Jelly Bean


Досвідчені власники Android планшетів і смартфонів чудово знають, що після поновлення на нову версію операційної системи, часто втрачається така важлива річ, як root права, які дозволяють отримувати нам необмежений доступ до системних папок і файлів на нашому пристрої.


Root для Sony Xperia Tablet S після оновлення до Android 41 Jelly Bean


Для того, щоб зберегти root права при оновленні на нову версію Android, навіть створено спеціальний додаток - Asus Transformer Prime.

Все що вам потрібно - це завантажити на вищевказаній сторінці архів motochopper.zip, розпакувати його на свій комп'ютер, підключити до нього планшет і запустити файл run.bat. При цьому, не забудьте увімкнути в налаштуваннях планшета опцію «налагодження USB».

{LikeAndRead}

Якщо у вас цей метод не працює, то, можливо, в цьому винна стара версія програми ADB. У цьому випадку, вам потрібно замінити її на нову зі свіжої версії Android SDK.

Крім того, більш просунуті Android користувачі можуть отримати root на планшеті і вручну, для цього потрібно буде з папки, в яку ви розпакували motochopper.zip запустити вікно командного рядка (пуск -> пошук -> cmd.exe) і по черзі виконати наступні команди :

adb push pwn / data / local / tmp / pwn

adb shell chmod 755 / data / local / tmp / pwn

adb push su / data / local / tmp / su

adb push busybox / data / local / tmp / busybox

{LikeAndRead}

adb install Superuser.apk

adb shell / data / local / tmp / pwn

adb shell rm / data / local / tmp / pwn

adb shell rm / data / local / tmp / su

adb shell rm / data / local / tmp / busybox

Після чого вам залишиться перезавантажити планшет, і насолоджуватися новими можливостями, які дають нам root права.

{/LikeAndRead}