Root для Sony Tablet S Нарешті знайдений простий спосіб отримання root прав для першого планшета Sony Інстру


Зазвичай для нових Android планшетів метод отримання root прав з'являється протягом кількох тижнів а то і лічених днів, після того як планшет потрапляє до рук хакерів. Але з деякими планшетами справи йдуть інакше.


Root для Sony Tablet S Нарешті знайдений простий спосіб отримання root прав для першого планшета Sony Інстру


Іноді потрібні місяці, щоб розробники змогли знайти пролом в системі і зрозуміти, як можна зламати планшет простим і безпечним способом. Так було з планшетом Lenovo ThinkPad і так йдуть справи і з планшетом Sony Tablet S, який з'явився у продажу майже півроку тому. І ось, днями, розробник Dan Rosenberg впорався з цим нелегким завданням і опублікував скрипт, за допомогою якого можна дуже просто отримати root права на Sony Tablet S.

{LikeAndRead}

Щоб отримати root на Sony Tablet S  нам всього лише буде потрібно планшет з зарядженої як мінімум на 60% батареєю, USB кабель для підключення планшета до комп'ютера, комп'ютер з операційною системою Windows і встановленим ADB драйвером планшета.  

Покрокова інструкція, з отримання root:

Увага! Все, що ви робите, ви робите на свій страх і ризик і ні наш сайт, ні розробник не несуть ніякої відповідальності за можливі пошкодження вашого планшета.

1. Завантажити скрипт Sony_Tablet_S_Root_Windows.zip

2. Розпакувати його на комп'ютер

3. Увімкнути в налаштуваннях планшета опцію «Налагодження по USB»

{LikeAndRead}

4. Підключити Sony Tablet S до комп'ютера за допомогою USB кабелю

5. Запустити на комп'ютері файл run.bat

Майте на увазі, що розробник попереджає про те, що скрипт може очистити розділ data на планшеті і ви можете втратити всі свої програми та їх дані, тому можливо, вам доведеться встановлювати заново програми заново.

Огляд Sony Tablet S. Новий Android планшет з оригінальним дизайном

{/LikeAndRead}