Root для Nexus 7 другого покоління отримати досить нескладно


Постійні читачі нашого сайту напевно пам'ятають новина про те, що root для Android 4.3 був отриманий практично відразу ж після появи в мережі першої витоку прошивки цієї версії операційної системи Google для смартфона Nexus 4.


цією адресою і який бажано скопіювати на комп'ютері в папку, в якій у вас знаходиться програма ADB.


• Zip файл з новою версією програми Superuser від Chainfire, що потрібно скопіювати на планшет.

  На сьогодні найсвіжішу версію SuperSU 1.43 можна завантажити на сайті Chainfire | Дзеркало

Тепер, для того, щоб отримати root на новому Nexus 7 вам залишається зробити наступне:

{LikeAndRead}

Увага! Все що ви робите, ви робите на свій страх і ризик і ні наш сайт ні розробник цього методу не несуть відповідальності за можливі пошкодження системи планшета.

1. Включіть в меню налаштувань планшета в розділі «Для розробників» режим «Налагодження по USB» Цей розділ спочатку прихований. Щоб відобразити його, Перейдемо в Настройки -> «Про планшеті» і швидко клікніть 7 разів по пункту "Номер збірки».

2. Підключіть планшет до комп'ютера і розблокуйте його завантажувач, набравши у вікні командного рядка комп'ютера команду:

fastboot oem unlock

Увага! Після розблокування завантажувача планшет буде скинутий до заводських налаштувань і всі ваші дані на ньому будуть втрачені.

{LikeAndRead}

3. Вимкніть планшет і завантажить його в режим завантажувача «Bootloader» за допомогою одночасного натискання на кнопки зменшення гучності і включення. У меню, за допомогою кнопок гучності виберіть Bootloader. Підтвердіть вибір натисканням на кнопку живлення.

Також ви можете це зробити на включеному планшеті за допомогою команди ADB, набравши у вікні командного рядка:

adb reboot bootloader

4. Встановіть TWRP на планшет з завантаженого раніше образу:

fastboot flash recovery ІмяФайлаРекавері.img

5. Перезавантажте планшет в режим рекавері за допомогою команди:

adb reboot recovery

Також це можна зробити, включивши планшет за допомогою одночасного натискання на кнопки зменшення гучності і включення. У меню, за допомогою кнопок гучності виберіть пункт recovery. Підтвердіть вибір натисканням на кнопку живлення.

{LikeAndRead}

Root для Nexus 7 другого покоління отримати досить нескладно 

6. У який з'явився головному меню TWRP recovery натисніть на "Install», потім у списку файлів виберіть zip файл з SuperSU, скачаний раніше і за допомогою слайдера в нижній частині екрана підтвердіть установку файлу.

7. Перезавантажте планшет, натиснувши в рекавері на кнопки Reboot -> System

Вітаю! Ви тільки що отримали root на своєму Nexus 7 другого покоління.

Замість пунктів 3 і 4 ви можете спробувати завантажити TWRP рекавері на планшеті без його прошивки за допомогою команди fastboot flash recovery ІмяФайлаРекавері.img, однак чомусь цей метод не у всіх спрацьовує.

Перевірити наявність root прав на своєму планшеті ви можете за допомогою програми Root Checker, яку можна знайти в Play Маркет:

{LikeAndRead}

Root для Nexus 7 другого покоління отримати досить нескладно

{/LikeAndRead}