Root для Dell Streak 7 в один клік Інструкція


Як любить повторювати один мій добрий знайомий: «вкорінюватися всі свої Android устрйоства!». Так він буквально переводить слово root. Але по суті він правий, без отримання root прав ви не зможете отримати доступ до всіх можливостей вашого планшета або телефону, його повним налаштувань і навіть не зможете встановлювати на нього безліч корисних програм.


Root для Dell Streak 7 в один клік Інструкція


У багатьох випадках процес отримання root доступу зв'язаний з певними труднощами, і потрібно бути досить просунутим користувачем, щоб сходу отримати root на деяких пристроях. На щастя, з Dell Streak 7 це не так, і сьогодні я вас ознайомлю з простим способом отримання root на цьому планшеті.

{LikeAndRead}


Вимоги:

Все, що вам потрібно, перш ніж приступити до отримання root на планшеті:

  • Зробіть резервну копію всіх ваших важливих даних.
  • Увімкніть на планшеті режим «Налагодження по USB». Ви можете зробити це, зайшовши в розділ Налаштування -> Програми -> Розробка -> Налагодження по USB.
  • Переконайтеся, що батарея вашого планшета заряджена як мінімум на 60%, щоб він міг зберігати працездатність протягом всього процесу отримання root прав.
  • Вимкніть на своєму комп'ютері всі антивірусні програми і мережеві екрани. Вони можуть перешкодити роботі програми, за допомогою якої ви будете отримувати root права. (Багато програми для отримання root прав використовують технології вірусних експлойтів, і визначатимуться антивірусними програмами як вірус чи троянська програма). Також видаліть всі програми по забезпеченню безпеки з свого Streak 7.

{LikeAndRead}

Інструкція з отримання root на Dell Streak 7

Увага, все що ви робите, ви робите на свій страх і ризик! Ні наш сайт, ні розробник програми не енесет відповідальності за можливі пошкодження вашого планшета в процесі отримання root прав.

1. Скачайте звідси архів з програмою SuperOneClick

2. Розпакуйте архів в окрему папку

3. Запустіть програму SuperOneClick.exe

4. Підключіть планшет до комп'ютера за допомогою USB кабелю

5. Натисніть в програмі кнопку "Root" і дочекайтеся закінчення процесу отримання root прав.

Програма також встановить на ваш планшет додатки Superuser і BusyBox.

Якщо процес отримання root завершився з помилкою, перезавантажте свій Dell Streak 7 і повторіть процедуру спочатку.

{LikeAndRead}

Якщо ви не змогли знайти додаток Superuser після успішного отримання root на вашому Dell Streak 7, ви можете завантажити і встановити цей додаток з Android Market.

Вітаю! Ви успішно «укоренили» свій Dell Streak 7!  Тепер, коли у вас є root права на вашому планшеті ви зможете робити з ним набагато цікавіші речі ніж раніше. І почати я вам раджу з установки програми Titanium Backup і створення повної резервної копії всіх своїх додатків разом з системними даними.

{/LikeAndRead}