Root і Unroot для Asus Eee Pad Transformer і Asus Eee Pad Transformer Prime з допомогою ViperMOD PrimeTime


Як відомо, після чергового оновлення операційної системи, Android пристрою, зазвичай втрачають отримані раніше root права, і планшети Asus Eee Pad Transformer і Asus Eee Pad Transformer Prime не є виключенням з цього правила.


Root і Unroot для Asus Eee Pad Transformer і Asus Eee Pad Transformer Prime з допомогою ViperMOD PrimeTimeКомпанія Asus пообіцяла випустити утиліту для отримання root для Transformer Prime в лютому цього року, а поки, після останнього оновлення, що вийшов днями, власники цього планшета, що не встановили собі програму OTA Root Keeper, змушені були шукати новий спосіб отримання root. На щастя, для них, існує утиліта від розробника-viper boy-, яка називається ViperMOD PrimeTime і яка тепер дозволяє отримувати root і unroot для обох модифікацій планшета Eee Pad Transformer і Transformer Prime, як в операційній системі Android 3.2, так і в новій версії Android 4.0.


{LikeAndRead}

Користуватися утилітою ViperMOD PrimeTime дуже просто, і ось детальна покрокова інструкція з отримання root для планшетів Asus Transformer за допомогою неї:

Увага! Все, що ви робите, ви робите на свій страх і ризик, і ні наш сайт, ні розробник утиліти не несуть відповідальності за можливі пошкодження вашого планшета.

Перш ніж почати, переконайтеся, що батарея планшета заряджена як мінімум на 60% і відключіть планшет від док-станції.

1. Скачайте .zip файл з програмою

2. Розпакуйте викачаний архів в окрему папку.

3. Підключіть планшет до комп'ютера і обновіть драйвер планшета або встановіть його з папки, в яку ви розпакували програму

{LikeAndRead}

4. Переконайтеся, що на комп'ютері не запущені Asus Sync і Slashtop.

5. Переконайтеся, що до комп'ютера не підключено ніяке інше Android пристрій

6. Запустіть viperMOD PrimeTime.exe і виберіть потрібний пункт меню.

7. Після отримання root не забудьте скачати і встановити програму OTA Root Keeper на свій планшет!

8. Насолоджуйтесь результатами виконаної роботи!


Найсвіжішу інформацію та останні версії утиліти для Windows і Linux комп'ютерів ви можете завантажити на форумі XDA в гілці розробника програми.
 

Asus заявляє, що британські Transformer Prime не матимуть проблем c WiFi. Новий Asus Transformer Prime TF700T з'явиться в червні.

{LikeAndRead}

{/LikeAndRead}