Root для Samsung Galaxy Tab 77 простий спосіб Інструкція Написано root для Android 40 ICS


Samsung Galaxy Tab 7.7 є одним з кращих сучасних семидюймових планшетів, і з кожним днем його популярність серед покупців зростає. Зазвичай перше, про що замислюється власник нового Android планшета або смартфона, мало-мальськи освоївшись з ним - це отримання Root для Samsung Galaxy Tab 77 простий спосіб Інструкція Написано root для Android 40 ICS


Як і для більшості Android устрйств Samsung, root права для Galaxy Tab 7.7 отримати не дуже складно. Для цього, звичайно, потрібно підключати планшет до комп'ютера і використовувати програми Kies і Odin. Однак існує ще простіший метод, який не потребує ніяких додаткових програм.


І сьогодні я розповім вам, як отримати root для Galaxy Tab 7.7 з операційною системою Android 3.2 Honeycomb або Android 4.0 ICS  без підключення планшета до комп'ютера.

{LikeAndRead}

Єдине, що нам потрібно - це карта пам'яті і планшет з повністю зарядженою батареєю. Отже, почнемо:

Інструкція з отримання root для Samsung Galaxy Tab 7.7.

Увага! Все, що ви робите, ви робите на свій страх і ризик, і ні наш сайт, ні розробник цього методу не несуть відповідальності за можливі пошкодження вашого планшета.

1. Скачайте файл:

• Для Android 3.2 Honeycomb: root.zip

• Для Android 4.0 ICS: Root_SuperSU.0.95.Only-signed.zip

і скопіюйте його на карту пам'яті.

2. Вимкніть планшет повністю і вставте в нього карту пам'яті.

3. Завантажте планшет в режим відновлення, натиснувши при включенні одночасно кнопку збільшення гучності і кнопку включення.

{LikeAndRead}

4. Коли ви побачите логотип Galaxy Tab, відпустіть тільки кнопку включення, продовжуючи утримувати кнопку збільшення гучності.

5. Коли на екрані з'явиться текст # MANUAL MODE #, відпустіть кнопку збільшення гучності

6. Ви потрапили в меню відновлення "Android system recovery", і вам потрібно в за допомогою кнопки зменшення гучності перейти до пункту "apply update from external storage"І вибрати його, натиснувши на кнопку включення планшета.

7. За допомогою кнопки зменшення гучності перейдіть до файлу root.zip (Android 3.2) або Root_SuperSU.0.95.Only-signed.zip (Android 4.0) і виберіть його за допомогою кнопки включення.

{LikeAndRead}

Root для Samsung Galaxy Tab 77 простий спосіб Інструкція Написано root для Android 40 ICS 

8. Почнеться установка файлу, після чого (у випадку з Android 3.2) планшет повинен перезавантажитися.

9. Якщо планшет не перезавантажився самостійно, і ви повернулися в меню відновлення:

    • перейдіть до ../ і натисніть кнопку включення

    • перейдіть до ../ і натисніть кнопку включення

    • виберіть за допомогою кнопок гучності пункт "reboot system now"І підтвердіть вибір натисканням кнопки включення планшета.

Вітаю! Після перезавантаження ви будете мати root права на своєму Galaxy Tab 7.7 і зможете встановлювати на нього безліч корисних додатків, і я вам раджу почати з Titanium Backup, за допомогою якого можна робити резервні копії додатків планшета разом з їх настройками.

{LikeAndRead}

Що таке root права і навіщо вони потрібні

{/LikeAndRead}