Nook Tablet Як додати додатки з Маркета на робочий стіл і в бібліотеку Інструкція


Власники планшетів NOOK Tablet мають можливість завантажувати тисячі програм з фірмового магазину додатків Barnes & Noble. Однак, після нехитрих маніпуляцій з планшетом, з'являється можливість установки на нього вже сотень тисяч додатків з Android Market або просто apk файлів, завантажених з Інтернет.


Nook Tablet Як додати додатки з Маркета на робочий стіл і в бібліотеку Інструкція


Але, на жаль, всі ці програми не видно ні на робочому столі планшета, ні в бібліотеці його додатків. Однак і тут є нескладний вихід з положення, - установка альтернативної оболонки операційної системи, такий як GO Launcher EX. Однак не всім подобаються альтернативні лончер, і для тих, хто хотів би зберегти фірмовий інтерфейс NOOK Tablet, я хочу розповісти, як відобразити ярлики програм, завантажених з Маркета на робочому столі планшета.

{LikeAndRead}

Виявляється, і тут все досить просто. Для цих цілей існує спеціальний додаток, створене ще для електронної книги NOOK Color. Називається це додаток NOOK Color App Manager і його можна завантажити з Android Market. Тому, перш ніж продовжувати, ознайомтеся з інструкцією з установки Android Market на планшет NOOK Tablet.

Після установки на планшет додатки App Manager, його ярлик ви можете знайти в бібліотеці, в розділі додатків. Однак, якщо ви тапнете по ньому, ви зможете побачити лише опис програми. Щоб досягти наших цілей, і використовувати App Manager для додавання на робочий стіл планшета додатків з Маркета, нам потрібно спочатку додати на робочий сам App Manager:

{LikeAndRead}

1. Натисніть і утримуйте ярлик App Manager.

2. У контекстному меню виберіть пункт "Add to Home»

3. Натисніть кнопку N на вашому NOOK Tablet і виберіть «Home»

4. Після переходу до робочого столу, ви побачите що з'явився тут ярлик App Manager.

Після натискання на ярлик App Manager на робочому столі ви зможете побачити список програм, встановлених на планшеті, за винятком тих, які були встановлені з магазину Barnes & Noble.

Щоб отримати можливість додавання додатків з цього списку на робочий стіл планшета виконайте наступні кроки:

1. Відкрийте App Manager і знайдіть додаток, який ви хотіли б бачити на домашньому екрані планшета ..

{LikeAndRead}

2. Натисніть і утримуйте це додаток, в меню, виберіть пункт "Add to Apps» option. Додаток буде додано до бібліотеки.

3. Перейдіть до бібліотеки, натиснувши кнопку N вашого планшета і вибравши пункт «apps».

4. Знайдіть ярлик доданого програми, натисніть і утримуйте його до появи меню.

5. Виберіть пункт «Add to Home».

За необхідності, повторіть це з рештою додатками.

За допомогою цієї процедури ви можете розмістити ярлики будь-яких ваших додатків на робочому столі планшета, без установки на нього альтернативного лончера.

Типово, нові додатки, розміщуються на домашньому екрані одне зверху іншого, але ви можете перетягувати їх у будь-який зручний для вас місце робочого столу. На відміну від більшості альтернативних оболонок, ярлики додатків розміщуються на домашньому екрані планшета без вирівнювання по сітці, що дозволяє розміщувати їх, як вам заманеться.

{LikeAndRead}

{/LikeAndRead}