Nexus 7 Root і установка Clockworkmod або TWRP recovery Інструкція


Планшет Google Nexus 7 володіє цілим рядом достоїнств. Серед них - низька ціна, потужний чотирьохядерний процесор NVIDIA Tegra 3, відмінний екран з роздільною здатністю 1280 х 800 пікселів і найсвіжіша версія операційної системи Android 4.1 Jelly Bean.


Nexus 7 Root і установка Clockworkmod або TWRP recovery Інструкція


Але це ще не все. Цей планшет дуже легко піддається хаку, що дозволяє без особливих зусиль отримати на ньому root права, встановити кастомними рекавері, а це значно розширює можливості планшета і дозволяє встановлювати на нього будь-яке програмне забезпечення та альтернативні прошивки.

Сьогодні я хочу ознайомити вас з додатком Nexus Root Toolkit, добре відомим власникам смартфонів Nexus, яке дозволить вам буквально за кілька хвилин розблокувати завантажувач планшета, отримати root права і встановити альтернативну утиліту відновлення Clockworkmod Recovery.

{LikeAndRead}

Увага! Все що ви робите, ви робите на свій страх і ризик, і ні наш сайт, ні розробник програми не несуть відповідальності за можливі пошкодження вашого планшета.

Майте на увазі, що розблокування завантажувача призведе до повного очищення планшета, в результаті чого всі ваші дані і встановлені вами додатки будуть видалені.

Як отримати Root на Nexus 7 і встановити на планшет Clockworkmod або TWRP recovery. Інструкція.

1. Насамперед, перейдіть в меню налаштувань планшета і в розділі розробника дозволите опцію «Налагодження по USB»

2.  Перейдіть до розділу «Про планшеті», і в самому останньому пункті ви побачите номер збірки. Запишіть його.

{LikeAndRead}

3. Скачайте останню версію Nexus Root Toolkit звідси і розпакуйте архів з програмою на комп'ютер в окрему папку.

<

Nexus 7 Root і установка Clockworkmod або TWRP recovery Інструкція

4. Встановлюємо драйвери планшета.

 - Запустіть програму і натисніть на кнопку «Full Driver Installation Guide - Automatic + Manual»  

 - Натисніть кнопку «Automatic Driver Configuration (Windows7 only)»

 - Підключіть планшет до комп'ютера і у вікні, натисніть кнопку «OK».

Якщо в автоматичному режимі драйвери не встановлюються, або у вас на комп'ютері операційна система не Windows 7, вам доведеться встановити драйвери планшета вручну. Для цього відкрийте диспетчер пристроїв, знайдіть пристрій Nexus 7, і виберіть за допомогою другої клавіші миші опцію "Оновити драйвери». В якості папки з драйверами вкажіть папку data \ drivers, яка розташована в каталозі з програмою Nexus Root Toolkit.

{LikeAndRead}

5. Після установки драйверів нам потрібно розблокувати завантажувач планшета. Так як програма призначена і для телефонів Nexus, нам потрібно повідомити їй, що ми будемо працювати з планшетом Nexus 7.

- Натисніть ліву верхню кнопку Change ...  

 - У вікні,, у випадаючому списку, в самому кінці виберіть планшет з номером збірки, який ми записали в пункті 2.

 - Натисніть кнопку «Unlock». Планшет перезавантажиться. Коли на екрані планшета з'явиться запитання «Unlock Bootloader?», Виберіть пункт "Yes" натисканням на кнопку живлення.

Планшет може перезавантажуватися кілька разів. Не лякайтеся - це нормально. Зрештою ви потрапите в меню первісної налаштування Nexus 7. Після початкових налаштувань, знову перейдіть в меню налаштувань планшета і в розділі розробника дозволите опцію «Налагодження по USB».

{LikeAndRead}

У розпочатому після початку процесу розблокування вікні програми Nexus Root Toolkit натисніть кнопку «OK».

6. Отримуємо Root і встановлюємо (за бажанням) Clockworkmod recovery.

 - Якщо вам потрібно встановити Clockworkmod recovery, під кнопкою «Root» відзначте опцію "Permanent CWM». Якщо ви хочете встановити надалі інше recovery (TWRP), виберіть опцію "Do not flash CWM».

 - Натисніть кнопку «Root». Планшет буде перезавантажений і на нього будуть встановлені всі необхідні для отримання Root прав додатки.

 - Після закінчення процесу установки додатків, запустіть з'явилася на планшеті програму SuperSU і обновіть її дані, натиснувши у вікні, кнопку «Continue»

{LikeAndRead}

Все. Ваш Nexus 7 розлочили і Root права отримані.

Як виглядає весь цей процес наживо ви можете побачити на відео, яке розмістив автор цієї інструкції, Brad Linder на Youtube. Відео англійською мовою, але думаю, все в ньому зрозуміло і без слів:

Установка TWRP Recovery на Nexus 7

GooManager, запустити його і вибрати опцію «Install OpenRecoveryScript».

За допомогою цієї ж програми можна перезавантажити планшет в режим recovery, вибравши пункт «Reboot recovery»

При необхідності, за допомогою Nexus Root Toolkit ви можете прибрати Root зі свого Nexus 7 і прошити заводську прошивку [Flash Stock + Unroot], заблокувати його завантажувач [OEM Lock], і робити / відновлювати резервні копії планшета [Backup] і [Restore] в випадку, якщо на ньому є ClockworkMod Recovery.

{LikeAndRead}

Джерело: Liliputing

{/LikeAndRead}