LG G-Slate отримання root прав в Android 31


Досить непоганий планшет LG G-Slate, володіє пристойними характеристиками чомусь обділений увагою як виробника, так і незалежних розробників. Компанія LG дло досі не випустила оновлення Android 3.2 для свого планшета, і для нього немає кастомних рекавері і прошивок.


LG G-Slate отримання root прав в Android 31


Єдине, що користувачі можуть зробити зі своїм планшетом - це розблокувати бутлоадер і отримати на ньому права доступу root, і сьогодні я хочу представити вам інструкцію з отримання root прав на планшеті LG G-Slate в ОС Android 3.1 Honeycomb.

 

Увага! Все що ви робите, ви робите на свій страх і ризик і ні наш сайт, ні розробник цього методу не несуть відповідальності за можливі пошкодження вашого планшета.

{LikeAndRead}

Інструкція з отримання root прав для LG G-Slate в Android 3.1

Перш за все нам портребуются:

 

1. Встановіть драйвер планшета (або поновіть, якщо у вас стара версія)

2. Розпакуйте ClockworkMod Recovery і скопіюйте в загальну папку з fastboot.exe

3. Скопіюйте файл root.zip в корінь SD карти пам'яті

4. Підключіть планшет через USB до комп'ютера і завантажитеся в recovery:

 Запустіть вікно командного рядка (Натисніть «Пуск» і наберіть cmd у вікні «Знайти програми та файли" у Windows 7 або пункті «виконати» у Windows XP) і у вікні, наберіть команду:

{LikeAndRead}

 

fastboot oem unlock
 

Потім:

fastboot boot recovery.img

Планшет перезавантажиться в recovery.

5. У recovery, виберіть пункт "Install ZIP from sdcard», потім «Choose ZIP from sdcard»
6. Виберіть файл root.zip

Після прошивки файлу root.zip перезавантажте планшет. Після завантаження, ви будете мати root права на своєму LG-Gslate.

 

Для перевірки наявності root прав, можете завантажити програму Root Checker з Android Market або встановити Titanium Backup і спробувати зробити резервну копію програм і даних свого планшета.

 

{/LikeAndRead}