Kindle Fire Utility простий спосіб отримати root для Kindle Fire, встановити TWRP recovery, Android Marke


Минулого тижня, розробник з форуму XDA, відомий під ніком VashyPooh, опублікував набір інструментів у вигляді скрипта для Windows, який він назвав Kindle Fire Utility, і який призначався для полегшення отримання root прав, установки кастомними меню відновлення і інших речей, що вимагають доступу до системних розділам планшета.


Kindle Fire Utility простий спосіб отримати root для Kindle Fire, встановити TWRP recovery, Android MarkeЗавдяки Kindle Fire Utility відпала необхідність у встановленні на комп'ютер Android SDK разом з програмою adb,  і ті операції, які вимагали раніше ручного введення безлічі команд, тепер робляться практично в один клік. Але з виходом оновлення системи Kindle Fire до версії 6.2.1, утиліта втратила свою актуальність, оскільки старий метод отримання root на планшеті перестав працювати. І ось, позавчора з'явилася нова версія Kindle Fire Utility, яка працює і в новій версії операційної системи. Вчора я перевів її на російську мову і сьогодні хочу представити вам русифіковану версію Kindle Fire Utility 0.7. Kindle Fire Utility 0.8. 0.9.3


{LikeAndRead}

Оновлено:

Kindle Fire Utility оновилася до версії 0.9.3 і я викладаю для вас останню, русифіковану версію скрипта. У ній виправлені деякі проблеми з перевіркою наявності root, скрипт установки драйверів, додана більш докладна інструкція з вирішення проблем при установці TWRP, добавлен установник FireFireFire, змінено адресу сервера і алгоритм автоматичного завантаження TWRP та інших необхідних файлів.

Завантажити російську версію Kindle Fire Utility 0.9.3 ви можете за цією адресою. 

Завантажити російську версію Kindle Fire Utility 0.9.2 ви можете за цією адресою.

Завантажити російську версію Kindle Fire Utility 0.9.1 ви можете за цією адресою.

{LikeAndRead}

Розпакуйте архів в окрему папку, і скрипт буде готовий до роботи. Відкрити Kindle Fire Utility ви можете шляхом запуску файлу run_rus.bat.  Оригінальна, англійська версія скрипта запускається за допомогою файлу run.bat.

Перш ніж почати роботу з Kindle Fire Utility, вам необхідно встановити на комп'ютер adb драйвери планшета:
 

(Якщо ви вже отримували раніше root  права, вам це робити не потрібно - драйвери у вас вже встановлені.)

1. Перейдіть в папку в яку ви розпакували Kindle Fire Utility і запустіть файл install_drivers.bat.

2. Включіть в налаштуваннях планшета режим «USB Debugging» («Налагодження по USB») і підключіть його до комп'ютера. Windows знайде новий пристрій і автоматично встановить для нього драйвери.

{LikeAndRead}


Якщо ваш планшет вже підключався до комп'ютера, перейдіть в диспетчер пристроїв, знайдіть пристрій Kindle і відновите його драйвер з файлу android_winusb.inf, який знаходиться в папці drivers.

 
Тепер Kindle Fire Utility готова для роботи з вашим планшетом.

Після запуску скрипта ви побачите головне меню KFU. Тут ви можете:

1. Міняти режим завантаження планшета:

Kindle Fire Utility простий спосіб отримати root для Kindle Fire, встановити TWRP recovery, Android MarkeТут ви можете вибрати, як поведе себе ваш Kindle Fire після перезавантаження. Всього вам доступно три режими:

  • звичайна завантаження планшета
  • завантаження в меню відновлення (Recovery)
  • завантаження в режим Fastboot

Крім того, вибравши пункт 0, цього підміню, ви можете отримати інформацію, про те який режим завантаження зараз встановлений на вашому планшеті.

{LikeAndRead}


2. Отримати тимчасові root права на планшеті за допомогою BurritoRoot

3. Отримати постійні root права. Вам не потрібно додатково завантажувати і встановлювати на планшет або комп'ютер-які файли і програми. Досить просто вибрати цей пункт, і Kindle Fire Utility все зробить за вас.
 
4. Завантажити заводську прошивку Android. Якщо ви виберете цей пункт меню, Kindle Fire Utility сама завантажить останню версію офіційної прошивки і ви зможете потім встановити її за допомогою TWRP Recovery.

5. Встановити останню версію альтернативного меню відновлення, TWRP Recovery. Kindle Fire Utility сама завантажить останню версію TWRP Recovery і встановить її на планшет.

{LikeAndRead}

Kindle Fire Utility простий спосіб отримати root для Kindle Fire, встановити TWRP recovery, Android MarkeЗа допомогою TWRP Recovery ви зможете робити резервну копію системи планшета разом з усіма даними та програмами, відновлювати планшет з резервної копії, робити очищення кешу, встановлювати нові прошивки та інше.

6. Установка FireFireFire

FireFireFire - це альтернативний завантажувач, який дозволяє при старті планшета завантажувати recovery - TWRP Recovery або інший подібний. Установник TWRP recovery теж встановлює FireFireFire, але це не обов'язково буде сама остання версія завантажувача. Щоб потрапити в recovery після установки FireFireFire, потрібно після включення планшета, при появі на екрані жовтого трикутника натиснути і утримувати кнопку включення планшета.

{LikeAndRead}


7.  За допомогою цього пункту ви можете встановити на планшет Android Market в комплекті з додатками Google, альтернативну оболонку системи Go Launcher EX, монтувати файлову систему Kindle Fire для запису або тільки для читання, розблокувати шпалери і т.д.

Kindle Fire Utility простий спосіб отримати root для Kindle Fire, встановити TWRP recovery, Android Marke

Якщо ви виберете установку Android Market, додатків Google або Go Launcher EX, Kindle Fire Utility сама завантажить всі необхідні додатки і встановить їх на планшет.


Рішення можливих проблем:

Якщо ви вже встановлювали раніше додаток BurritoRoot на свій планшет Kindle Fire, потрібно видалити його перед використанням Kindle Fire Utility.

Якщо ваш планшет завис при завантаженні і на екрані відображається жовтий трикутник або логотип Kindle Fire, значить ваш планшет знаходиться в fast boot режимі. У Kindle Fire Utility, в першому пункті меню виберіть нормальний режим завантаження планшета, дочекайтеся появи повідомлення "waiting for device», вимкніть повністю планшет (натиснувши на кнопку харчування протягом 20 секунд), і увімкніть його знову. Kindle Fire Utility встановить нормальний режим (4000) завантаження.

{LikeAndRead}

Якщо цей спосіб не допомагає, спробуйте метод, описаний в підказці самої Kindle Fire Utility:

Після появи повідомлення "waiting for device", не відключаючи планшет від комп'ютера, на комп'ютері відкриваємо "Диспетчер пристроїв" і оновлюємо вручну драйвери у USB пристрою Kindle, вказавши як їх місця розташування папку drivers, яка знаходиться в папці з Kindle Fire Utility (наприклад C : \ Kindle Fire Utility \ drivers \ i386). Windows розпізнає новий пристрій і встановить для планшета нормальний режим завантаження (4000).

Установка Android Market, додатків Google і альтернативні оболонки на Amazon Kidle Fire. Інструкція.

{LikeAndRead}

{/LikeAndRead}