iPad Mini проти Google Nexus 7 і Kindle Fire HD 7 Порівняльний огляд


Отже, сталося те, що ще рік тому здавалося неможливим. 7-дюймовий планшет Apple, противником якого був сам Стів Джобс побачив світ в образі iPad Mini.


Google Nexus 7 і Kindle Fire HD. Чи справді новинка від Apple настільки ж краще планшетів інших виробників? Давайте подивимося їх характеристики і вирішимо самі.


Технічні характеристики:

 iPad Mini проти Google Nexus 7 і Kindle Fire HD 7 Порівняльний огляд

Екран

Новий планшет Apple iPad mini має 7.9-дюймовий (1024 х 768) екран з IPS матрицею. За інших рівних показниках, таких як, кути огляду, передача кольору і рівень чорного, цей екран за таким показником, як щільність пікселів поступається не тільки Retina екрану останніх моделей iPAd, а й екрану своїх основних конкурентів Nexus 7 і Kindle Fire HD. Щільність упаковки пікселів біля екрану планшета Apple становить 163 точки на дюйм, що наполовину менше, ніж у останнього iPhone (326 точок на дюйм) і помітно менше, ніж у вищевказаних планшетів: 216 точок на дюйм.

{LikeAndRead}

Незрозуміло, чому після того, як все нові продукти Apple випускалися з екранами високого дозволу, Apple вирішила оснастити свій новий планшет звичайним IPS екраном.

Разом:

iPad mini: 0

Nexus 7: 1

Kindle Fire HD: 1

Процесор

Другим важливим параметром (а для деяких - і першим), який ми враховуємо при покупці планшета, є його продуктивність. Цей параметр в першу чергу залежить від типу використовуваного процесора.

Планшет Apple має двоядерний процесор A5, який є зразковим еквівалентом двоядерного процесора NVIDIA Tegra 2 з частотою 1 ГГц.

Планшет Kindle Fire HD оснащений двоядерним процесором TI OMAP 4460 з тактовою частотою 1.2 ГГц, а Nexus 7 виконаний на базі чотириядерного процесора NVIDIA Tegra 3, що має частоту 1.5 ГГц.

{LikeAndRead}

Apple, не стала використовувати новітній процесор A6 в цілях економії заряду акумулятора? Можливо, але навіть у цьому випадку, час автономної роботи планшета Apple, що не більше, ніж у Nexus 7 - 10 годин безперервної роботи.

iPad mini: 1

Nexus 7: 2

Kindle Fire HD: 1

Ціна

У той час як більшість виробників планшетів намагаються, щоб їх новинки коштували якщо не дешевше, то на рівні своїх конкурентів, компанія Apple на цей раз здивувала всіх своєю ціновою політикою.

329 доларів - це занадто велика ціна для компактного 16 гігабайтного планшета. Це, повторюся, більш ніж у півтора рази більше ціни 16 гігабайтної версії Kindle Fire HD і відповідає ціні 32 ГБ версії Nexus 7. Планшет Google c 16 ГБ пам'яті теж коштує помітно дешевше планшета Apple - $ 249.

{LikeAndRead}

Пропонувати покупцеві планшет з гіршими технічними характеристиками за додаткові 80 або 130 доларів - це не найкраща політика, яку могла б вибрати компанія Apple.

iPad mini: 0

Nexus 7: 1

Kindle Fire HD: 2

Програмне забезпечення.

Це, звичайно, найбільш спірне питання, і ми чули багато суперечок про те яка з операційних систем краще: IOS або Android. Але єдине, що можна стверджувати однозначно - це те, що з програмного забезпечення аутсайдером, безсумнівно, є планшет Kindle Fire HD. У нього найпримітивніша оболонка операційної системи, і за швидкодією інтерфейсу, планшет помітно поступається своїм конкурентам.

{LikeAndRead}

Нова версія операційної системи Android за швидкодією і плавності роботи інтерфейсу вже нітрохи не гірше останніх версій Apple iOS, а по функціональності обидві системи за наявності своїх достоїнств і недоліків у кожній, приблизно однакові.

iPad mini: 1

Nexus 7: 1

Kindle Fire HD: 0

Габарити, вага і розміри

Для компактної моделі планшета, габарити і вага - далеко не останній фактор. Планшет Apple тонше і легше своїх конкурентів - при товщині корпусу 7.2 мм він важить всього 310 грам. На другому місці Nexus 7, він трохи товщі і важче: 10.4 мм і 340 грам. Найбільш масивний - планшет Kindle Fire, він важить 400 грам і має корпус, товщиною 11.4 мм.

{LikeAndRead}

iPad mini: 1

Nexus 7: 1

Kindle Fire HD: 0

Що стосується інших параметрів, то камери у планшетів приблизно однакові, iPad Mini і Nexus 7 мають тільки по одному порту - Lightning у першого, і Micro USB у другого. Час автономної роботи у планшетів приблизно однакове. Тому, якщо підрахувати набрані бали, в ситуації, що склалася Google Nexus 7 виглядає, як самий кращий вибір, для тих, хто збирається купити собі компактний і недорогий сучасний планшет - у нього відмінний екран, непоганий запас швидкодії, і досить демократична ціна.

Отже - я за Nexus 7, а ви?

{/LikeAndRead}