Asus Eee Pad Transformer Prime Root права в один клік за допомогою Razorclaw


Хороші новини для тих, хто планує придбати собі новий чотирьохядерний планшет Asus Eee Pad Transformer Prime. Планшет ще не з'явився у продажу, але вже знайдений простий спосіб отримання для нього root прав.


Asus Eee Pad Transformer Prime Root права в один клік за допомогою Razorclaw


Один з членів команди Android Central, Філ Ніколсон, з'ясував, що root права для Transformer Prime можна отримати за допомогою утиліти Razorclaw. На відміну від безлічі інших пристроїв, які вимагають підключення до комп'ютера через програму adb, установки драйверів планшета та інше, з новим планшетом Asus, як виявилося, справи йдуть набагато простіше.

Все що вам потрібно - це завантажити утиліту зі сторінки її розробників, дозволити в налаштуваннях планшет установку додатків з невідомих джерел, встановити Razorclaw на Eee Pad Transformer Prime, запустити її і натиснути єдину кнопку, яку ви побачите на екрані - «Root me nao!».

{LikeAndRead}

Asus Eee Pad Transformer Prime Root права в один клік за допомогою Razorclaw

Утиліта Razorclaw розроблялася для отримання root на планшетах Asus Eee Pad Transformer і Eee Pad Slider, але як з'ясувалося, вона відмінно справляється зі своїм призначенням і на Eee Pad Transformer Prime.

Root права потрібні для отримання доступу до системних розділах і файлів Android пристрої, які в звичайному режимі захищені від втручання простим користувачем. І однією з найбільш корисних речей, які ви можете зробити, отримавши root права на своєму пристрої - це зробити його повну резервну копію, щоб потім у разі будь-яких проблем ви могли повернути свій планшет або смартфон в початковий стан. Що ще дає отримання root прав власнику Android пристрою, ви можете почитати в цій статті.

{LikeAndRead}

Як відомо, Transformer Prime є першим чотирьохядерним Android планшетом з екраном виконаним за технологією Super IPS + дозволяє працювати з планшетом під прямими сонячними променями, що володіє крім того малою вагою і товщиною корпуса, а також великим часом автономної роботи. Ціна на нього в США стартує з позначки 499 $ і док-станція до нього у вигляді клавіатури варто ще 149 $. У Європі планшет продаватимуть за ціною близько 599 Євро в комплекті з клавіатурою.

Написано: Після виходу оновлення системи, цей метод перестав працювати. Про новий метод отримання root і unroot для  Asus Transformer Prime в один клік, читайте у цьому матеріалі.

{LikeAndRead}

{/LikeAndRead}