Apple iPad 2 проти майбутнього iPad 3 Огляд


З приводу планшета Apple iPad 3 у мережі ходить дуже багато чуток, і це не дивно, адже вже стає традицією при порівнянні планшетів ставити за еталон планшети iPad. Так може давайте спробуємо зазирнути в майбутнє, і постараємося з'ясувати, що буде собою представляти черговий «еталон» і може бути iPad 2 вже морально застарів (до речі, ви багато чули останнім часом про перший iPad?), Або ж, навпаки: не варто особливо захоплюватися з приводу прийдешнього йому на зміну в наступному 2012 планшета Apple iPad 3?


Apple iPad 2 проти майбутнього iPad 3 Огляд


У той час як ми знаємо практично все про планшет iPad 2, про майбутнє iPad 3 ми чуємо поки тільки одні лише чутки, тому все, про що піде далі мова, не є офіційною інформацією. Хоча більшість цих чуток засновані на інсайдерській інформації, і на них можна спиратися, принаймні, для розуміння основних рис і можливостей нового планшета Apple.

{LikeAndRead}

Про дизайн поки нічого певного сказати не можна: компанія Apple славиться, з одного боку своєю консервативністю всередині модельного ряду, але з іншого боку вона не раз вже дивувала весь світ оригінальними і сміливими рішеннями. Тому давайте поговоримо про начинку.

Камера

У першого планшета iPad, як ви пам'ятаєте, камери не було. У iPad 2 вже з'явилася HD камера, але вона не вразила ані критиків, ні власників нового планшета. Звичайно, люди користуються камерою, але більше для того, щоб поекспериментувати з безліччю фото і відео редакторів, в області яких Apple завжди в числі лідерів.

Камера в iPad 3 буде вже не тільки засобом для розваг - вона повинна стати складовою загальної мультимедійної середовища, до постійного вдосконалення якої постійно прагне компанія Apple зі своїми новими додатками, iTunes та іншими нововведеннями. З чуток, камера iPad 3 матиме фотоспалах, що дозволить отримувати більш якісні, ніж на Ipad 2 фотографії.

{LikeAndRead}

Екран.

Retina (Сітківка). Всі сходяться на думці, що в планшеті iPad 3, Apple, нарешті, встановить екран з високою роздільною здатністю. Екрани перших двох планшетів мають досить якісні, але все ж таки вже застарілі матриці з роздільною здатністю 1024х768 пікселів, яких цілком достатньо для запуску всіх iOS додатків, але для відтворення HD відео і інших програм з HD контентом, такої роздільної здатності вже не достатньо. Retina екрани, які зараз встановлюються в iPhone 4, мають роздільну здатність 2058 x 1536 пікселів, що в два рази більше, ніж у нинішніх планшетів iPad.

Apple iPad 2 проти майбутнього iPad 3 Огляд

iPad 3 Концепт. Екран на всю площу передньої панелі.

{LikeAndRead}

Процесор

Серцем планшета iPad 2 є процесор A5, який має архітектуру Cortex A9. Він двоядерний і за своїми характеристиками перевершує такий же двоядерний процесор Nvidia Tegra 2. iPad 3 повинен був мати новий, чотирьохядерний процесор A6 з поліпшеними графічними характеристиками, адже йому доведеться обслуговувати новий екран з «учетверенное» кількістю пікселів. Але на ділі, в новому планшеті може бути встановлений старий процесор, так як, за останніми відомостями компанія Apple не встигає з розробкою нового процесора до весни 2012 року, коли повинен вийти iPad 3. Процесор A6, швидше за все, з'явиться до кінця 2012 року, і буде встановлюватися вже в планшети Apple iPad 4 (якщо ці планшети взагалі будуть випускатися).

{LikeAndRead}

 iPad 2 дуже швидкий і потужний планшет, і тому, якщо користувальницький інтерфейс нового планшета буде таким же швидким, то користувач може і не помітити, що на iPad 3 встановлено такий же процесор, як і на iPad 2. А от у додатках, фізику і математику не обдуриш, для обслуговування більше високоякісного дисплея, з кількістю пікселів в чотири рази більшим, ніж зараз, потужності старого процесора може вже не вистачити.

Також, в iPad 3 повинна з'явитися підтримка NFC, яка вже є в iPhone 4, і яка може використовуватися для обміну даними між планшетами і смартфонами Apple і іншими NFC пристроям

Операційна система.

Швидше за все, iPad 3 буде працювати під управлінням iOS 5, в той час як нинішні iPad 2 мають операційну систему iOS 4. Але якщо Apple все ж таки вдасться обладнати свій новий планшет чотирьохядерним процесором, цілком можливо, що на iPad 3 в якості мобільної операційної системи буде встановлена вже Lion OS X.

{LikeAndRead}

Пам'ять.

Як відомо, iPad 2 має об'єм внутрішньої пам'яті від 16 до 64 ГБ. За деякими відомостями, iPad 3 може мати версію і з 128 гігабайтами внутрішньої пам'яті. Apple збирається утримати ціну iPad 3 на рівні iPad2, але враховуючи постійне зниження цін на чіпи пам'яті, цілком ймовірно, що обсяг пам'яті можна буде подвоїти без збільшення ціни планшета.

Apple iPad 2 проти майбутнього iPad 3 Огляд

iPad 3 Концепт.

Порти.

Ходять чутки, що на відміну від iPad 2, iPad 3 нарешті, обладнають слотом для карт пам'яті SD. В даний час, для того щоб скористатися SD картами пам'яті, до iPad 2 потрібно підключати спеціальний адаптер. Це обумовлено політикою Apple, яка вважає, що для перенесення даних між її пристроями повинно бути якомога менше проміжних ланок.

{LikeAndRead}

Звичайно ж, про USB порте не може навіть йти й мови. Швидше за все, для підключення зовнішніх моніторів і передачі даних буде використовуватися фірмовий інтерфейс Thunderbolt. На даний момент він використовується в ноутбуках Apple, і показав себе як досить швидкий і надійний інтерфейс.

Ще були чутки про те, що в iPad 3 з'явиться порт HDMI. Підключати телевізори та монітори через HDMI можна і до iPad 2, але знову ж за допомогою додаткового спеціального і не дешевого адаптера, тому було б непогано, якби в iPad 3 з'явилася можливість підключення до HDMI безпосередньо.

Ціна

Apple намагається не підвищувати ціни на свої нові планшети, і продавати нові моделі за ціною старих, тому швидше за все iPad 3 можна буде купити за ті ж гроші, незважаючи на його кращі технічні характеристики. Як звичайно, топові версії з 3G і максимальним об'ємом пам'яті коштують майже в два рази дорожче, ніж початкові моделі.

{LikeAndRead}

Apple iPad 2 проти майбутнього iPad 3 Огляд

Швидше за все, iPad 3 буде мати екран Retina (Сітківка)

Підсумки

Всі перераховані вище чутки - це практично все, що в даний час чутно щодо майбутнього планшета Apple iPad 3. І всі вони, швидше за все, виправдаються. Адже це логічно, що новий планшет повинен мати кращий процесор, кращий екран, більший обсяг пам'яті і кращі комунікаційні можливості. Якщо Apple бажає залишатися лідером на цьому ринку, вона просто змушена буде забезпечити все це. Однак, все найдивовижніше і неймовірне, чого можна очікувати від нових планшетів, може залишатися в секреті до самого останнього дня. Але в кожному разі, навіть таких речей, як Retina екран і краща камера вже цілком достатньо, щоб тримати в нетерпінні потенційних покупців iPad 3 до весни 2012 року, коли новий планшет Apple з'явиться в продажу.

{LikeAndRead}

Огляд Sony Tablet S. Новий Android планшет з оригінальним дизайном

{/LikeAndRead}