Android 41 Jelly Bean Огляд основних нововведень


Отже, чергова версія операційної системи для мобільних пристроїв, офіційно оголошена. Вже після того, як стало відомо, що Jelly Bean - це буде Android версії 4.1, стало ясно, що нічого революційно нового в ній ми не побачимо. І дійсно, візуально Jelly Bean мало чим відрізняється від попередньої версії операційної системи, Android 4.0 Ice Cream Sandwich, але, тим не менш, у ній з'явилися нові, досить цікаві функції і можливості.


лончер. З появою Jelly Bean, цей тип додатків може втратити значну частку своєї популярності. Інтерфейс нової операційної системи поповнився низкою нових надзвичайно корисних функцій, таких як автоматичне переміщення і зміна розмірів віджетів залежно від поточної конфігурації робочого столу. Дрібниця, а приємно.


{LikeAndRead}

Android 4,1 Jelly Bean також оновилася і була значно поліпшена система пошуку. Система Google Now, надасть необхідну вам інформацію, використовуючи відомості про місцезнаходження, роботі, хобі, інтереси та інших особистих даних (так, «великий брат» продовжує стежити за нами).

У новій системі пошуку, відповіді на ваші питання, ви будете отримувати у вигляді «картки» містить конкретну інформацію і необхідні посилання. Також з'явилася функція інтелектуального голосового пошуку. Якщо ви користувалися віртуальним помічником Siri на IOS, то у вас є загальне уявлення про роботу системи голосового пошуку Google.

{LikeAndRead}

Голосовий введення. Оскільки голосове керування починає відігравати все більш важливу роль у світі мобільних операційних систем, Google не залишила без змін функцію голосового введення тексту в Android 4,1 Jelly Bean.

Android 41 Jelly Bean Огляд основних нововведень

Тепер система підтримує роботу в автономному режимі, без підключення до інтернет і власники смартфонів і планшетів зможуть ще простіше і швидше диктувати тексти в різних додатках. Зараз функція голосової диктування працює тільки англійською мовою, але в найближчі місяці, Google додасть ще 18 мов (будемо сподіватися, що російська мова серед них теж буде).

Покращене додаток "Камера". У своїй новій версії операційної системи, компанія Google продовжила поліпшення додатки для роботи з камерою. В оновленій програмі була прискорена запис фотографій в галерею і з'явилася нові варіанти анімації.

{LikeAndRead}

Android Beam. Функція Android Beam також отримала подальший розвиток. Доторкнувшись пристроями, забезпеченими NFC адаптерами, один до одного, ви можете миттєво поділитися фотографіями, відео та іншою інформацією.

Коли ж ми зможемо побачити нову операційну систему? У середині липня з'явиться новий планшет Google Nexus, на якому Jelly Bean буде встановлено з заводу, і очікується, що приблизно в цей же час оновлення Android 4.1 почне надходити на планшети Motorola Xoom і смартфони Galaxy Nexus і Nexus S.

Android 41 Jelly Bean Огляд основних нововведень

Само собою, дата виходу оновлень Jelly Bean для конкретних моделей планшетів буде залежати від компаній-виробників, деякі з яких ще не випустили для своїх пристроїв оновлення до попередньої версії Android 4.0.

{LikeAndRead}

Так як Android є системою з відкритим вихідним кодом, найближчим часом з'являться кастомних прошивки Android 4.1. Завдяки незалежним розробникам, через кілька тижнів на свій страх і ризик ви зможете встановити на свої планшети альтернативні прошивки з операційною системою Jelly Bean.

А що думаєте ви про нову «желешке»?

Не забудьте поділитися інформацією з друзями:

{/LikeAndRead}