Android 4 Ice Cream Sandwich і Android 3 Honeycomb Відмінності та особливості


Не секрет, що компанія Google працює над новою версією операційної системи, яка має найменування Ice Cream Sandwich. Про це компанія оголосила ще в травні. Чим же відрізнятиметься нова операційна система від Android Honeycomb, яка була розроблена для роботи виключно на планшетах?Android 4 Ice Cream Sandwich і Android 3 Honeycomb Відмінності та особливостіВажко буде порівняти ці дві операційні системи, тому що Ice Cream Sandwich буде своєрідним гібридом двох більш старих операційних систем Honeycomb і Gingerbread і зможе однаково добре працювати як на планшетних комп'ютерах, так і на смартфонах.


Android Honeycomb була першою версією Android, яка розроблялася спеціально для роботи з великими 10 дюймовими екранами планшетів і в ній вперше з'явилася підтримка багатоядерних процесорів.


{LikeAndRead}

В операційній системі Android Honeycomb є підтримка Adode Flash 10.2 і в неї вбудовані і оптимізовані для роботи на великих екранах основні програми та сервіси Google, такі як Календар Google, Google Talk, Google Search і Youtube.

Остання версія Android Honeycomb 3.2 дозволяє більш комфортно працювати з додатками, розробленими для телефонів, масштабуючи їх вікно на весь великий екран планшета.

Що ж нам відомо про нову версію системи Android Ice Cream Sandwich, яка за заявою компанії Google повинна вийти в кінці року?

1. Номер версії Ice Cream Sandwich невідомий, і він може бути навіть знижений до версії 2.4, однак за мовчазною згодою компанії Google, всі називають її Android 4.

{LikeAndRead}

2. Android 4 буде універсальною операційною системою. Більше не буде окремої версії Android для смартфонів (Gingerbread) і для планшетів (Honeycomb). Ice Cream Sandwich буде єдиною системою для всіх пристроїв, і її інтерфейс буде адаптуватися в залежності від розміру екрану пристрою, на якому вона працює.

3. Інтерфейс Android 4 буде схожий на інтерфейс Android Honeycomb. Це не такий великий сюрприз, враховуючи, що Honeycomb є найновішою версією ОС Android в даний час. Крім того, основні виробники планшетів і телефонів розробляють свої графічні оболонки для нової операційної системи. Віджети на робочому столі Android 4.0 можна буде зменшувати або збільшувати, для їх найбільш зручного використання в кожному конкретному випадку.

{LikeAndRead}

4. Android 4 підтримує режим USB hosting. Android Honeycomb починаючи з версії 3.1 має розширену підтримку зовнішніх USB пристроїв. Як заявляє Google, до пристрою з ОС Ice Cream Sandwich можна буде потенційно підключати будь-які USB пристрої, починаючи від ігрових контролерів і закінчуючи медичним або іншим специфічним обладнанням. Така ж широка підтримка Bluetooth пристроїв повинна буде з'явитися трохи пізніше.

5. Android 4 зможе стежити за становищем особи користувача. Графічний інтерфейс Android 4 за допомогою фронтальної камери пристрою буде стежити за становищем особи користувача і адаптувати зображення на екрані, зокрема, для отримання 3D ефекту.

{LikeAndRead}

6. Системні вимоги Android 4 можуть бувальщина досить солідними. За наявними відомостями, перший телефон з Android 4, Google Nexus 3, буде мати двоядерний процесор з частотою 1.2 або 1.5 ГГц (а за деякими чутками навіть чотирьохядерний процесор Kal-El), Величезний екран, 1 ГБ ОЗУ і можливість запису відео у форматі 1080p.

7. Android 4 пристрої будуть довго підтримуватися виробниками. Компанія Google видасть ліцензію виробникові обладнання на умовах, що останні оновлення Android будуть їм підтримуватися протягом як мінімум півтора років. Це гарна звістка для покупців, які раніше багато місяців чекали поновлення Android для свого пристрою, часом навіть безрезультатно.

{LikeAndRead}

Android 4 Ice Cream Sandwich. Все що про неї відомо і відмінності від Android 3 HoneycombAndroid 4 Ice Cream Sandwich. Все що про неї відомо і відмінності від Android 3 Honeycomb

{/LikeAndRead}