Android 31 для Acer Iconia Tab A500 офіційна прошивка Acer_A500_401022_COM_GEN1


Ми вже публікували кілька варіантів офіційної прошивки Android 3.1 для планшета Acer Iconia Tab A500. Цього разу ми хочемо вам запропонувати офіційну американську версію прошивки, яка містить російську мову і яка дозволить вам надалі отримувати оновлення «по повітрю», через інтернет.Android 31 для Acer Iconia Tab A500 офіційна прошивка Acer_A500_401022_COM_GEN1Це так звана "Not OTA"Прошивка, і для того, щоб надалі ви змогли отримувати оновлення через інтернет після прошивки, при першому завантаженні планшета під час реєстрації потрібно вибрати країну США (або United States)


Перед тим, як приступити до прошивці нам необхідно завантажити сам файл з прошивкою: _http :/ / www.multiupload.com/ZHWIIPAAD4


{LikeAndRead}

Потім, розпаковуємо архів і копіюємо файл update.zip в корінь карти пам'яті SD.

Тепер можна приступати до прошивці.

Прошивка штатним і засобами планшета:

1. Увага! Переконайтеся, що батарея вашого планшета заряджена як мінімум на 60% або підключіть планшет до зарядного пристрою.

2. Вимкніть планшет і вставте в нього SD карту.

3. Натисніть одночасно кнопки включення і збільшення гучності і не відпускайте до початку процесу прошивки.

Прошивка за допомогою ClockWorkMod:

(Як встановити ClockWorkMod можна прочитати тут.)

Важливо! Переконайтеся, що батарея вашого планшета заряджена як мінімум на 60% або підключіть планшет до зарядного пристрою.

{LikeAndRead}

1. Вимикаємо планшет і завантажуємо його в ClockWorkMod одночасним натисканням клавіш включення і зменшення гучності. Утримуємо клавіші, поки в лівому верхньому кутку екрану не з'явиться меню. (Також можна перезавантажити планшет за допомогою програми quickBoot)

2. У меню ClockWorkMod recovery вибираємо пункт «wipe data / factory reset»(За меню переміщаємося за допомогою клавіш гучності, потрібні пункти вибираємо клавішею« home »)

3. Вибираємо пункт «wipe cache partition»

4. Вибираємо пункт «advanced»І там робимо«Wipe Dalvik Cache», Потім«Wipe Battery Status»І повертаємося в головне меню через пункт +++++Go Back + + + + +

{LikeAndRead}

5. Вибираємо пункт «install zip from sd card», Вибираємо zip файл з прошивкою і підтверджуємо установку прошивки, вибравши відповідний пункт у меню. Підтверджуємо вибір натисканням кнопки включення.

6. Після закінчення прошивки з'явиться повідомлення install zip from sd card complete, повертаємося в головне меню і перенавантажуємо планшет, вибравши пункт «reboot system now»

Після прошивки зайдіть в налаштуваннях в пункт "Про планшетному ПК» -> «Cистемное оновлення» і якщо доступні нові версії прошивок, вам буде запропоновано оновити свій планшет через інтернет. Цей процес відбувається повністю автоматично, і ніяких додаткових дій від вас не буде потрібно.

{LikeAndRead}

Отримати права root на прошивках Android 3.1 можна за допомогою програми iconiaroot-1.3.apk

{/LikeAndRead}