Amazon Kindle Fire Як встановити альтернативну клавіатуру і частково русифікувати планшет


Відмінний планшет Amazon Kindle Fire крім неможливості встановлення програм з Android Market, володіє ще одним істотним недоліком - відсутністю русифікації. І якщо з першим недоліком можна ще сяк змиритися - в Amazon Appstore можна завантажити тисячі додатків, то з другим справи йдуть трохи гірше. Освоїтися з англомовним інтерфейсом досить нескладно, але от без російськомовної клавіатури користуватися планшетом зовсім незручно.


Amazon Kindle Fire Як встановити альтернативну клавіатуру і частково русифікувати планшет


Ви вже знаєте, що на планшет досить нескладно встановити Android Market, що усуває перший з недоліків планшета, однак просто завантажити з Маркета нову клавіатуру і встановити її на планшет у вас не вийде. Сьогодні я хочу представити вам докладну інструкцію з встановлення альтернативної клавіатури на планшет Amazon Kindle Fire.

{LikeAndRead}

1. Отримання root на Kindle Fire

Хоча ви можете встановлювати програми не з Amazon Appstore на свій Kindle Fire, клавіатура, як і Android Market відносяться до системних додатків і встановити їх на планшет без root прав у нас не вийде. Як отримати root права на Kindle Fire, читайте у цій інструкції.

2. Дозвольте установку додатків з невідомих джерел

Для цього нам потрібно:

- Увійдіть в меню налаштувань, натиснувши на іконку у верхньому правому куті домашнього екрану.

- Виберіть пункт «More»

- Спустіться до пункту «Device" і відкрийте його

- Увімкніть опцію «Allow installation of applications from unknown sources». кнопка ON при цьому повинна стати помаранчевого кольору.

{LikeAndRead}

Amazon Kindle Fire Як встановити альтернативну клавіатуру і частково русифікувати планшет

3. Встановлення програми NookColor Tools

Після установки альтернативної клавіатури, нам потрібно буде мати можливість переключитися на неї з стандартної клавіатури Kindle Fire. У нас не вийде просто зробити це за допомогою меню налаштувань, як це можна зробити на інших Android пристроях. Для цих цілей нам ідеально підходить додаток NookColor Tools, яке було створено ще для букридера Barnes & Noble NOOK Color.

Щоб встановити NookColor Tools, перейдіть за допомогою браузера планшета по цим посиланням.

Після того, як додаток скочується на ваш Kindle Fire, ви побачите відповідне повідомлення. Тапніте по ньому і виберіть APK installer для установки програми на планшет.

{LikeAndRead}

4. Установка клавіатури.

Тепер можна встановлювати альтернативну клавіатуру. Я б радив вам спробувати додаток Hacker's Keyboard, або ви можете вибрати Russian Keyboard (Або будь-яку іншу, яка вам більше сподобається). Ці програми та безліч інших клавіатур ви можете завантажити з Android Market або просто знайти apk файл в інтернеті і встановити його на планшет.

5. Переміщення apk файлу в системну папку.

Після того, як ми «встановили» у пункті 4 додаток з клавіатурою, нам потрібно буде перемістити його. Apk файл у папку з системними додатками.

Для цього нам знадобиться будь-який менеджер файлів з можливістю доступу до системних папок. Ідеально для цих цілей підходить додаток Root Explorer (або ES File Explorer).

{LikeAndRead}

Перейдіть за допомогою нього в папку / Data / app вашого Kindle Fire і знайдіть там. apk файл програми клавіатури, який ви встановили у пункті 4.

Наприклад, файл Hacker's Keyboard має ім'я:

org.pocketworkstation.pckeyboard-1.apk і іконку у вигляді кнопки «Esc».

Скопіюйте цей файл (довгий тап -> Copy) і вставте його (довгий тап -> Paste) в папку / System / app. Для цього вам буде потрібно отримати до неї доступ (змонтувати) для запису: у Root Explorer натисніть кнопку «Mount R / W»

6. Перезавантажте свій Kindle Fire.

Вимкніть повністю планшет, натиснувши на кнопку живлення до появи діалогу виключення пристрою. Після цього включіть планшет і дочекайтеся його завантаження.

{LikeAndRead}

7. Виберіть клавіатуру за допомогою NookColor Tools.

Перейдіть в меню додатків і запустіть додаток NookColor Tools.

Amazon Kindle Fire Як встановити альтернативну клавіатуру і частково русифікувати планшет

У вікні, натисніть кнопку «Choose Keyboard». Відкриється діалог вибору способу введення «Select input method». Виберіть потрібну вам клавіатуру (ви можете встановити кілька клавіатур на планшет) і вона запуститься в наступний раз, коли вам потрібно буде вводити текст.

Часткова русифікація Kindle Fire:

1. Завантажуємо і встановлюємо додаток - Custom_Locale_0.9.1.apk
2. Запускаємо його і вибираємо "Select pre-defined locale"
3. З'явиться меню, в ньому вибераем пункт ru_RU і натискаємо "Set locale"

{LikeAndRead}

4. Закриваємо програму.

Тепер у вас буде російське меню, автоматична русифікація додатків і можливість установки 24-годинного формату часу, проте після кожної презагрузкі або вимикання планшета доведеться виконувати пункти 2-4 заново.

{/LikeAndRead}