Amazon Kindle Fire 2012 огляд основних достоїнств і недоліків

Як заявляє компанія Amzon, оригінальна модель Kindle Fire, що з'явилася на ринку в кінці минулого року, змогла завоювати близько 22% ринку планшетних комп'ютерів на початку цього року.

Amazon Kindle Fire 2012 огляд основних достоїнств і недоліків

Вірити цьому чи ні - справа особиста, але якщо врахувати, що на той момент це був планшет з найкращим співвідношенням ціна / функціональність (новинка пропонувала 90% можливостей середнього планшета за 50% ціни), то офіційні цифри компанії виглядають досить правдоподібно. Проте утримати позиції лідера, виявилося дуже непросто.

Amazon Kindle Fire Root і установка додатків через adb оновлено

Багато власників непоганих електронних книг Amazon Kindle замислюються про придбання дешевого Android планшета цієї фірми. Але при всіх своїх перевагах, Amazon Kindle Fire володіє одним, дуже істотним недоліком - у нього немає доступу до Android Market і купувати програми ви можете тільки в Amazon App Store.

 Amazon Kindle Fire Root і установка додатків через adb оновлено

Але, виявляється, ця проблема має досить просте рішення, і сьогодні я вам розповім, як підключити Amazon Kindle Fire до комп'ютера, отримати до нього доступ через ADB, отримати root, і, нарешті, як встановити на нього додатки за допомогою ADB.

Amazon Kindle Fire Як встановити альтернативну клавіатуру і частково русифікувати планшет

Відмінний планшет Amazon Kindle Fire крім неможливості встановлення програм з Android Market, володіє ще одним істотним недоліком - відсутністю русифікації. І якщо з першим недоліком можна ще сяк змиритися - в Amazon Appstore можна завантажити тисячі додатків, то з другим справи йдуть трохи гірше. Освоїтися з англомовним інтерфейсом досить нескладно, але от без російськомовної клавіатури користуватися планшетом зовсім незручно.

Amazon Kindle Fire Як встановити альтернативну клавіатуру і частково русифікувати планшет

Ви вже знаєте, що на планшет досить нескладно встановити Android Market, що усуває перший з недоліків планшета, однак просто завантажити з Маркета нову клавіатуру і встановити її на планшет у вас не вийде. Сьогодні я хочу представити вам докладну інструкцію з встановлення альтернативної клавіатури на планшет Amazon Kindle Fire.

Android 31 для Acer Iconia Tab A500 офіційна версія Інструкція по прошивці і одержання прав доступу ro

У той час, як компанія Acer обіцяє випустити оновлення операційної системи Android 3.1 для свого планшета Iconia Tab A500 "по повітрю" не раніше 5 липня, в Мережі з'явилося посилання на файл з офіційною прошивкою Android Honeycomb 3.1.

Android 31 для Acer Iconia Tab A500 офіційна версія Інструкція по прошивці і одержання прав доступу roВитік стався вчора з Китаю з сайту bbs.gfan.com. Для прошивки планшета немає необхідності встановлювати ClockWorkMod recovery і навіть мати права root.

Прошивка Android Honeycomb 3.1 планшета Acer Iconia Tab A500:

1. Завантажити файл update.zip за адресою:  update.zip

Android 31 для Acer Iconia Tab A500 офіційна прошивка Acer_A500_401022_COM_GEN1

Ми вже публікували кілька варіантів офіційної прошивки Android 3.1 для планшета Acer Iconia Tab A500. Цього разу ми хочемо вам запропонувати офіційну американську версію прошивки, яка містить російську мову і яка дозволить вам надалі отримувати оновлення «по повітрю», через інтернет.Android 31 для Acer Iconia Tab A500 офіційна прошивка Acer_A500_401022_COM_GEN1Це так звана "Not OTA"Прошивка, і для того, щоб надалі ви змогли отримувати оновлення через інтернет після прошивки, при першому завантаженні планшета під час реєстрації потрібно вибрати країну США (або United States)