11 липня Nokia представити два планшета и три Планшетофони чуйним


11 липня цього, 2013 року, в Нью-Йорку буде проводитись конференція фінської компании Nokia - Nokia Zoom Reinvented и ЯКЩО віріті останнім чуйним, на ній буде представлено кілька новіх прістроїв в чіслі якіх буде три смартфона з екранах БІЛЬШОГО розміру і ... ціліх два планшета.


11 липня Nokia представити два планшета и три Планшетофони чуйним


Чуйні про ті, что колись провідний виробник мобільніх телефонов працює над власним планшетом, ціркулюють в мережі Вже НЕ перший рік, альо на цею раз Черговий вітік даніх віглядає й достатньо правдоподібною.

Як сообщает сайт mynokiablog.com, посилаючися на анонімні джерела, на Майбутній конференции ми побачимо два новіх планшета, Які будут віконані в корпусах з алюмінієвого сплаву, пофарбованіх у Різні кольори (зелений, чорний, рожевий, синій, зелений, жовтий, білий) и оснащеність й достатньо непоганий камерами.

{LikeAndRead}

Причому, менший з них буде мати екран розміром 8.5 дюйма по діагоналі, а більшій буде оснащень 10.5-дюймовим екранах, и его товщина складі 8.5 мм.

Що стосується Планшетофони, то Nokia, нібіто, поповнити свой модельний ряд відразу трьома смартфонами, з розміром екранах 5, 5.2 и 5.5 дюйма по діагоналі.

Мало, того, джерело стверджує, что Nokia працює над прістроєм з розміром екранах больше 6 дюймів, Яке, втім, появится на прайси НЕ раніше червня Наступний, 2014 року.

Вісь повний список прістроїв, Які винна нам днями представіті Nokia:

• 10,5-дюймовий планшет з Товщина 8.5 мм,

• 8.5-дюймовий планшет

• Nokia Lumia 725 з 5-дюймовим екранах,

{LikeAndRead}

• Nokia Lumia 825 з 5,2-дюймовим екранах,

• Nokia Lumia 926, 5,5-дюймовим екранах,

• червень 2014 року - Планшетофони з екранах, розміром больше 6 дюймів.

Поки невідомо, под Керування Якої операційної системи будут працювати Нові планшет Nokia, альо Судячи з Розмірів їх екранів, це швідше за все, буде або Windows RT 8.1 або Windows 8.1 від Microsoft.

{/LikeAndRead}