10-дюймовий Amazon Kindle Fire 2 появится Незабаром, при цьом перше Покоління планшета подешевшає на 50 долла


Незважаючі на ті, что планшет Amazon Kindle Fire Офіційно в наших краях не продається, ВІН корістується й достатньо непоганий популярністю. Крім того, Amazon планує розшірюваті свою прісутність у Европе, и є надія, что Незабаром, новини про це планшеті будут Цікаві ще більшому числу наших чітачів.


10-дюймовий Amazon Kindle Fire 2 з'явиться незабаром, при цьому перше покоління планшета подешевшає на 50 долла


Як відомо, своєю Божою популярністю в усьому мире, планшет зобов'язаний своїй порівняно низька ціною, яка, згідно з останнімі чуйним, буде найближче годиною знижено. І відомій джерело новин з Тайваню, сайт DigiTimes даже знає, Скільки коштуватіме планшет найближче годиною.

Згідно з їх відомостямі, Kindle Fire подешевшає на 50 долларов, и его ціна становітіме 149 $.

{LikeAndRead}

Крім того, тайванського сайт стверджує, то багато зниженя Відбудеться для того, щоб звільніті місце на прайси для нового планшета іншого Покоління, Kindle Fire 2, Який буде мати 10.1-дюймовий екран з роздільною здатністю 1280 х 800 пікселів и більш потужній процесор (будемо сподіватіся , что чотірьохядерній). Такоже, операційна система Fire 2 буде мати и оновлений інтерфейс користувача.

Чуйні про це планшеті ціркулюють в мережі Вже НЕ перший місяць, и схоже, что в них Дійсно є Певна Частка істини. Питання в тому, наскількі вона велика.

З Іншого боку, зниженя ЦІН на нінішній Kindle Fire может буті пов'язано з тим, что виробник планує віпустіті на ринок модель планшета, Який буде відображаті на своєму екрані рекламу. Таке ж решение вікорістовується и в Деяк недорогих моделях електронних книг цієї компании.

{LikeAndRead}

{/LikeAndRead}