101-дюймовий планшет Amazon з'явиться в 3 кварталі 2012 року


Про ті, что компанія Amazon планує віпустіті ще один Android планшет з екранах БІЛЬШОГО розміру, чем у нінішнього Kindle Fire розміру, мі чуємо трохи не з дерло ж днів появи на прайси семидюймовим МОДЕЛІ, якій з дерло ж днів удалось завоюваті Величезне Популярність среди покупців.  101-дюймовий планшет Amazon з'явиться в 3 кварталі 2012 рокуІ вісь, в Черговий раз з'явилася, поки щє не підтверджена Офіційно інформація, про 10-дюймовому планшеті Amazon. Згідно з Даними відомого всім, хто має Справу з електронікою з країн Південно Східної Азії, джерела чуйний, сайту Digitimes, планшет з екранах, что має розмір 10.1 дюйма по діагоналі, Amazon представити нам у третьому кварталі 2012 року, а не як передбачало раніше - у іншому.


{LikeAndRead}


Альо це щє не всі новини про Amazon планшетах. Раніше ходили чутки, что компанія планує до запуску три новіх Пристрої цього типу: 7-дюймовий Kindle Fire 2-го Покоління, а такоже 10.1-дюймовий и 8.9-дюймовий планшет. Як сообщает Digitimes на цею раз, Останнє з цієї трійкі Пристрій, швідше за все, віпускатіся не якщо.

Звичайний, всім чуйним такого роду слід ставити великою обережністю и віщенаведена інформація Можливо Повністю недостовірною. Хочай, як відомо, шкірні неофіційна новину За зазвічай містіть хочай б мале зерно істини. Тому будемо сподіватіся, что в Другій половіні року, Amazon порадує нас не одним, а хочай б двома новімі планшетами.

{LikeAndRead}

{/LikeAndRead}